Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pasid/csajod megcsalna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasid/csajod megcsalna egy csókkal adnátok neki még egy esélyt? Egy utolsót?

Figyelt kérdés
de úgy hogy a csaj/pasi nagyon megbánta a dolgot, és sírva könyörög a pasijának/csajának hogy visszamehessen hozzá, és tényleg úgy hogy nagyon sajnálja és többet nem meri/nem fogja megcsalni őt!
2012. febr. 22. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy csók még nem számít megcsalásnak.
2012. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a csok még nem olyan hu de nagy de azis megcsalásnak számit de én már megbocsájtottam volt bnõmnek mikor félrekurt aztán 2 napra rá megdugtam egyik bnõjét az ágyában és asszem kvittek voltunk :D
2012. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ha 1x megtette megfogja tenni megint. Én kidobnám.


18/f

2012. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit csinálnék. Szívesem szerint kivágnám a jó büdös pics.ába.
2012. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki még egy esélyt, feltéve ha nagyon szereted, és meg tudsz neki bocsájtani, de tudasd vele ha mégegyszer megtörténik az eset, akkor számodra ennyi volt.
2012. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette máskor is mgefogja!!!
2012. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
É nem adnék neki semmiféle esélyt, 1 volt.Több nem is kéne, hiszen 1 életed van,azzal kell gazdálkodni.Szerintem a megcsalás minden formája megbocsájthatatlan.Persze nem mindenki gondolja így,de é igen.
2012. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez veled történt gondolom. Fiú vagy, vagy leányzó?
2012. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!