Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti képesek lennétek megcsonkítani a párotokat, ha ő megcsalna/kidobna/bántana,?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen esetről lehet hallani. Fenyegetőzés szintjén pedig rengetegszer elhangzik a LEVÁGOM/KIHERÉLLEK! A napokban pedig egy őrült lengyel fogorvosnőről lehetett olvasni, aki kihúzta a volt szeretője összes fogát, mire az új barátnője is kidobta.

Férfiaknál is előfordul persze, hogy megvágja vagy savval leönti a volt barátnőjét, de a női fantázia szerintem messze durvább.


2012. máj. 7. 22:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a férfiak kegyetlensége durvább. Messze több oka van ma egy nőnek ilyesmitől tartani, mint egy férfinak.
2012. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Milyen gátlás? Hogyne. Ne általánosíts légy szíves. Vannak elmebeteg gonosz nők, és megannyi gátlástalan férfi is. Akkor az a férfi is gátlásos volt, aki lesavazta a párját. Mi lett volna ha gátlástalan? Azok a férfiak is tudják hol a határ akik nőket erőszakolnak, kínoznak meg ilyenek. Egy átlag ember nem kínoz meg senkit, nem csonkít semmilyen okból kifolyólag. És nem csak azért mert törvénytelen, hanem mert nem gátlástalan szociopaták.
2012. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Kozony.Nem csukhatnak erte bortonbe, de zavarja a masikat.Persze belul orditasz.
2012. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nem alázom meg maga annyira hogy ilyen eszközökhöz folyamodjak. Nagyobb büntetés neki elbirkózni a lelkiismeretével, már ha van és látni hogy mással boldogabb vagyok :))
2012. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Akkor én valószínűleg legbelül férfi vagyok, mert csak egy pofont adtam a volt barátomnak mikor lebukott. Ma már azt sem adnék. Nem pazarolnék már egy csepp energiát sem arra, aki ilyen szinten csalódást okoz.
2012. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Csak azokról a kegyetlenségek, amik nők felé irányulnak, azokat könnyen elfelejted, mert tudod, hogy veled ilyen nem történhet meg. Nem nők erőszakolnak meg csoportosan férfiakat napi szinten.. Ilyen fogkihúzásról meg egy évtizedben egyszer hallani. Amúgy szerintem kérdezz meg bármelyik lányt/nőt, hogy melyik lenne a kevésbé rossz, fog nélkül élni (fogsort lehet csináltatni) vagy az, ha megerőszakolják!
2012. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Megerőszakoláshoz képest egy kiheréllek fenyegetés semmi és te már ezen fennakadsz.
2012. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
a nemi erőszakból fel lehet épülni, de fogak nélkül teljesen beesik az arc, nem lesz semmi harapóereje az illetőnek és örök életre szóló lelki sebeket szerez.
2012. máj. 7. 23:16
 19/35 A kérdező kommentje:
A kiheréllek fenyegetés általában félrekacsintás/félrelépés esetén hangzik el a nő szájából.
2012. máj. 7. 23:17
 20/35 anonim ***** válasza:
Nemi erőszak az biztosan nem számít, mert az nem az ellen irányul aki éppen megbántotta őket. Az puszta kedvtelésből teszik egyesek, és olyanokkal, akik az életben nem ártottak nekik. Ugyan, ez nem kegyetlenség... De azért mert néhány nő antiszoc, már ki lehet jelenteni, hogy a férfiakban van egy gát ami a nőkben nincs. Ha valóban így gondolod kedves kérdező, akkor benned biztosan van egy gát ami bennem nincs. Egy olyan gát, ami megakadályozza, hogy kellő mennyiségű oxigén áramoljon az agyba. Persze csak ha valóbam így gondolod. Tudom, hogy késő van, de gondolkodjál már mi előtt leírsz valamit.
2012. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!