Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni, hogy ő más? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal 3hónapja vagyunk együtt. Több, mint 1éven keresztül 'össze akart szedni' úgymond. Azért tartott eddig, mert engem előtte nagyon sokan átvertek vagy ott hagytak minden ok nélkül és nem hittem, hogy ő más. Végül összejöttünk és 1héttel ezelőttig teljesen rendben volt minden(szerelem, boldogság, minden megvolt!) aztán egy barátnőm elkezdte a fülemet rágni, hogy gondoljam át ezt az egészet, mert lehet, hogy ő is csak átver, és ő is, mint előtte páran ott fog hagyni egyik napról a másikra. A barátomnak elmondtam, hogy mi a helyzet, és meg is beszéltük, de valahogy még mindig bennem van a barátnőmmel való beszélgetésünk! Valahogy nem tudok bízom benne, hogy ő tényleg más (mert ugye előtte is mindenki ezt mondta magáról, és mutatta is, de mégis elhagytak) nem tudom, hogy mit kellene tennem, hogyan kéne csinálnom, mert szeretem a barátomat, nem akarom megbántani, sem elveszíteni!! Véleményeket, ötleteket várok!! :S előre is köszönöm!


Egy elkeseredett lány / 18



2012. szept. 15. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődet megkérdezted, hogy miért fúrja a kapcsolatotokat?

Nincs garancia, hogy örökké fog tartani, de ha eddig jól ment minden, akkor nem kellene ott problémát keresni, ahol amúgy nincsen.

2012. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A "kedves" barátnőd lehet, hogy rá van kattanva a pasidra, vagy csak irigy.

Ne hallgass rá szerintem.

2012. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne hallgatnod a barátnődre. Egyáltalán miért kezdte el telebeszélni a fejed? Talán nem tetszik neki, hogy végre boldog vagy?

Felejtsd el amit mondott, amíg te magad nem érzed, hogy gond lenne addig ne aggódj. Légy boldog mellette és élvezd ameddig csak lehet. Valóban nem biztos, hogy örökké fog tartani, de kérdem én, mi tart örökké?

2012. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod abba a parázást, akkor ott fog hagyni. Majd a barátnőd összejön vele:)
2012. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Na látod, ezért nincsenek barátnőim. Mert állandóan féltékenyek a boldogságomra.

Ha te meg hagyod, hogy elcsaljanak tőle, ennyit is ér az érzelmed. Ez őrá ugyanúgy vonatkozik.

2012. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A barátnőmmel kiskorunk óta nagyon jóban voltunk tavalyig. Azóta nem beszéltünk, nem kerestük egymást, aztán hirtelen ezzel a témával állt elő. Nem ismerik egymást a barátommal. Még azt tudom elképzelni, hogy tényleg irigy, amiért én boldog vagyok és találtam egy olyan srácot aki tényleg szeret, mert neki ez nem megy :S de ő minden srácot átvert, így nem értem mit várt,házasságot?! :S
2012. szept. 15. 14:17
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ő volt az első és egyben egyetlen barátnőm is. És ez eset óta megint nem beszélünk.
2012. szept. 15. 14:19
 8/17 anonim ***** válasza:

Szégyelheti magát a "kedves" barátnő hogy ahelyett hogy jót akarna nektek,inkább afelé akar téged húzni hogy úgyis megbánod ezt a fiút is.Az igazi barátok felhívják a figyelmet a dolgokra na de nem úgy hogy biztosra vesznek valamit csak mert sok ilyen van.


Ne is bántsd meg a fiút,ráérsz akkor kemény lenni vele ha valóban egyszer csak kibújik a szög a zsákból és esetleg ő is rosszat tesz veled,de addig élvezd azt hogy jól megvagytok.


Igen mindig az ember(sajnos én is) azt ismétli hogy milyen

rossz hatások érték,majd ez rányomja a bélyegét a viselkedésre ami miatt távolságtartóbb,esetleg ellenségesebb lesz az ember az új emberekkel,azért van ez mert szeretnék megvédeni magukat ezektől a jövőben,de ha belegondolsz nem éri meg,mert olyan ember is ezt kapja aki

nem szolgál rá a gyanúra,jelen esetben úgy tűnik ez van a barátoddal most.


Gondold át ezt akár többször és ne gyanakodj,lehet úgy is nyitott szemmel járni hogy közben azért pozitív próbálsz maradni,hisz ez csak a javatokra válna mindkettőtöknek.

2012. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen,de a barátnőm ötlete az volt, h kérjek tőle minimum egy hónap gondolkodási időt. De ezt SEM akarom, mert elkeseredik és talán máshol keresi a boldogságot... Amit nem akarok,mert tényleg szeretem!
2012. szept. 15. 14:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj leírtam,nem kell plusz idő,a kapcsolat alatt elég kicsit odafigyelned rá,ha mondjuk fél év után kezdene el távolodni tőled majd elhagy akkor mit ér az egy hónap gondolkodás?Semmit,értelmetlen.
2012. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!