Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom volt nőjével beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom volt nőjével beszélgetet. Eltürtem. Rájöttem h rányomult meg a stb. szerintetek mit kellene tennem? . Demár egy odeje nem beszélnek és nekem azt mondja én kellek neki?!

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az h beszél egy lánnyal az nem jelent semmit. Mi tértesz azalatt h rányomult meg a stb. ?
2012. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem beszélnek és te kellesz neki talán elhiheted..
2012. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
olyanokat irt neki pl . h őt jobban szereti .. meg h hiányzik neki meg sms-eket is irt neki .. de már nem beszélnek fél hónapja és aztmondta csak engem szeret dehát nemtom..
2012. szept. 6. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:

alapból nem tűrném el, hogy a párom az exével beszéljen, ez nem normális

amiket írogatott neki meg mindent elmond róla... ki is vágtam volna mint macskát...

2012. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amikor ilyet írt akkor kellett volna lapátra tenned
2012. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
épp ez de én nem akarom kivágni .. én szeretem de nagyon szarul estek/nek ezek a dolgok ezért kértem tanácsot mit tegyek ?...
2012. szept. 6. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:
a tanács h dobd, ha most nem teszed jó eséllyel majd akkor fogod amikor megtudod h félredug...
2012. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nemtud félre dugni ez bonyolult történet együtt lakunk és csaj se a közelébe lakik ..csak irásba csinálta .. ezért nemtom h most ez enyhe felángolás volt neki és rájött valamire v nt.
2012. szept. 6. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy lelkifurdalása lett, és ezért abbahagyta a flörtöt, vagy csak simán nem jött össze neki a nő, és annyiban maradt a dolog. Nekem is meginogna a bizalmam, ha ilyenek derülnének ki. És nem az a baj, hogy beszél az exével, mert ha barátságban váltak el, akkor ezzel normális keretek között nincs semmi baj. Azzal már inkább, hogy rányomult.

Beszélgessetek el erről, hogy miért történt mindez, fontos lenne tudni az okát!

2012. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!