Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó megoldás lenne, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó megoldás lenne, ha nem beszélnék vele pasis témákról?

Figyelt kérdés
Karácsonykor ért véget egy 3éves kapcsolatom, van egy legjobb barátnőm,akinek ugyanilyen idős a kapcsolata, és amióta én szakítottam a volt barátommal,olyan mintha féltékeny lenne,amiért randizgatok,állandóan túloz, kiforgatja a dolgokat. Pl.: Ha van 1 hónapban 2randim,akkor már ő úgy vágja a fejemhez,hogy mindennap mással találkozok. Pedig csak ismerkedek, első randin még csók sem volt. Nagyon rosszul esik,mert barátnőm és múltkor már,majdnem ribancnak is hívott,elkezdi"te mit gondolnál az ilyen lányokról?" mondom milyen lányokról?..nagyon megtud bántani,pedig tudom hogy semmi alapja és a többi barátnőim szerint is csak féltékeny,és bizony ki is mondta,hogy az amikor megyek buliba és ő otthon van,irigyel sokszor .
2012. máj. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen baráttól komolyan agyfaszt tudok kapni... Nekem is volt egy ilyen barátnőm, neki minden r.ibancos volt, amit én csináltam, egyszerűen mindenért lenézett, bármit is csináltam (randiztam pár sráccal, ennyi, nem történt semmi -.-) végül otthagytam a búsba, nem beszéltem vele többet.

Akkor is én voltam amúgy a köcsög, mert miért nem mondok el neki semmit, de már nem érdekelt...

Én nem szoktam féltékenykedni a barátaimra, lehet, hogy irigylem valamiért, de akkor is örülök az örömének, hisz a barátom/barátnőm, és az ő boldogsága, nekem is jó... -.-

21L

2012. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy ellaposodott a kapcsolata párjával, és ezért is reagál ennyire lehetetlenül a te sikereidnek?

Én a helyedben a szemébe mondanám a problémámat és kiprovokálnám, hogy nyögje ki, mi a valódi baja. Bár tény, hogy elég szemét tudok lenni ilyen esetekben... Egy ilyen barát nem köszönné meg, amit tőlem kap. Olyan szinten kiosztanám, amiért a saját sikertelenségei miatt nekem akar frusztrációt okozni, hogy többé nem állna velem szóba.

Ha fontos neked, akkor próbáld békésen, nem támadó módon előadni a te nézőpontodat. A témakerülés szerintem felesleges, mert nem múlik el tőle a feszültség.

2012. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából sokat veszekednek a barátjával,mindig mondja,hogy nem érti őt meg, de ezt nem hiszem,hogy rajtam kéne levezetni. Fontos nekem,ezért akarom a legbékésebb módot arra, hogy megoldjuk ezt. Nekem nagyon is számít a barátaim véleménye, de ha ő lenéz,akkor nem sok értelmét látom annak,hogy beszéljek vele,legalábbis a magánügyeimről már így sem szívesen mondok neki semmit,bár régen mindent meglehetett vele beszélni. Ha bármi jó élményemet elmesélem,olyan negatív, megvárja ő a végét bla bla. Lehangol ha boldog vagyok, de nem vagyunk már gyerekek, és azt hiszem a következő beszólásánál beszélni fogok vele,hogy ez nekem nem jó,és a barátság lényege nem ez. 20/L
2012. máj. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!