Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több problémám is van. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több problémám is van. Szerintetek van ezekre megoldás?

Figyelt kérdés

Mint azt már a fentiekben is emlitettem több problémámról szeretnék beszámolni és azért irom egybe hogy ne keljen 3 különbözo posztot megirini.Próbálok rövid és szuk lenne de nem biztos hogy sikerülni fog.



1.PROBLÉMA


Volt nemrég egy lány akivel nagyon szerettem volna együtt lenni.Nagyon vonzó volt számomra és én ugy gondolom,hogy boldog is lehettem volna vele.Ám visszautasitott akárhányszor is próbálkoztam hiszen kiderült,hogy valaki más tetszik neki.Nehezen de megbékéltem a dologgal habár nem felejtettem el azóta sem a csajt és még mindig vonzónak tartom.Körülötte valahogy másnak érzem magam és ez az érzes nagyon tetszik.Ám a probléma az hogz miutan visszautasitott próbáltam felállni a talpamra és elkezdtem több lánnyal is dumálgatni hogy kicsit felszabadultabb legyek.A kinos helyet valójában az volt hogy mindegy merre találkoztam lányokkal legyen az sulin belül vagy éppen kivül valahogy mindig összefutottam vele az utcán és nagyon cikinek tartottam a dolgot.De hiszen o utasitott vissza...Nemtudom mit gondoljak errol..Néha hülyén is érzem magam emiatt.Ti mit gondoltok errol? Mellesleg mostanság sokat beszél szünetekbe telefonon és sokat mosolyog közbe,úgyhogy ez okott adott arra hogy azt gondoljam hogy a pasival beszélget...Aminek örülök hiszen szeretném ha boldog lenne..De azt még jobban szerettem volna ha velem lehetne boldog...


Véleményetek erről az egészről?



2.PROBLÉMA


Mostanság észrevettem hogy nagyon megváltoztam.Régebben másabb voltam.Szerettem kijárogatni és együtt lenni a barátokkal meg minden ilyesmi de mostanság semmihez sincs kedvem.Épp hogy eszek és legtöbb idot gép elott ülök de nem azért mert kocka vagyok hanem mert egyszerüen nincs mit csináljak.Mennék én ki de nincs sehova se hogy menjek.Ti mit szoktatok tenni hogy kicsit kiszeloztessetek a fejeteket?

Véleményetek erről az egészről?


3 PROBLÉMA

Tavaj egy másik osztályban voltam de átiratkoztam egy másikba.Volt ott egy osztálytársam aki nagyon tetszik de tavaj még nem figyeltem fel reá.Mostanság pedig sokszor nézegetem és Mellette vagyok mert jól egyezünk meg minden de mégcsak annyira sem jutottam vele hogy netten legalább egy puszit adjon vagy valami.No már most ha netten nem ad még annyit sem akkor élőben sem fog adni… Nem tudom most mit gondoljak az egészről..Másoknak nem igen tetszik a csaj de én furcsa módon vonzódok hozzá.Erről is nagyon jó lenne ha tudnátok mondani egy pár szót


Véleményetek erről az egészről?


MEGJEGYZÉS : Én úgy gondolom,hogy belőlem hiányik az a valami amit úgy neveznek hogy lelki egyensúly és én úgy gondolom,hogy ezt csakis egy olyan személy tudja bennem hejre állitania akit szeretek mint például az első csaj akiről beszéltem.Ugyanakkor félek a párkapcsolatoktól.Nem tudom miért csak úgy vagyok vele hogy nem akarom lekötni magam de azért mégis.Ezért kérek minden kedves embert aki már idajig végig olvasta legyen oly kedves hogy még azt a pár szót,esetleg jótanácsot,véleményét vagy akár személyes tapasztalatát irja le.Minden szó segitene…Én már teljesen össze vagyok zavarodva de talán ti tudtok rajtam segiteni.


KÖSZÖNÖM ANNAK AKI ELOLVASTA….HIGYÉTEK EL NEM VOLT KÖNNYÜ MIND EZEKET LEIRNI!!!



2012. máj. 3. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
hú mennyi betű
2012. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdésem lenne, 16 körül vagy ugye?


Az emberek általában ebben a korban kezdik el magukat keresni és legjobb esetben 18-20 éves korukra meg is találják. Amiről írsz, az teljesen azt tükrözi nekem, hogy próbálod keresni a helyed a világban.


Az én javaslatom az lenne, hogy az első csajt próbáld meg tényleg elfelejteni. Nem tetszel neki, de ez nem a te hibád, egyszerűen nála nem működik a kémia. Ezért nem feltétlenül te vagy a hibás, nem kell szégyenkezni, az ember nem felelhet meg mindenkinek.


A második csajhoz annyit, hogy azért mert neten (gondolom facebook) nem ad puszit, egyáltalán nem azt jelenti, hogy élőben sem adna. Beszélgess vele, aztán majd kialakul a dolog, csak ne legyél gyáva. :)


A harmadik dolog, pedig az, hogy próbálj meg egy hobbit találni. Legyen az sport, vagy akármi. Ahol beilleszkedsz egy olyan közegbe, ahol hozzád hasonló gondolkodású ember van, akikkel megértitek egymást és összeköt titeket a közös hobbitok. Ha bepunnyadsz, akkor nem fogsz egyhamar kilábalni abból a bizonytalanságból amiben benne vagy, mert nehezebben találod meg önmagadat.


Remélem tudtam segíteni valamennyit. :)


28/n

2012. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokat segitettel! El sem tudod kepzelni hogy mennyit! Nagyon szepen koszonom hogy elolvastad es hogy valaszoltal!
2012. máj. 3. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló teljesen kimerítette a dolgot, én csak a 3. problémához még hozzá tenném, hogy talán a csaj bizonytalan és ezért nem ad netten puszit. Akkor először te adj neki, aztán majd kiderül hogyan reagál :)
2012. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az 1. probléma: azért érzed magad furán mert őt szereted, nem akarod h mást gondoljon rolad, h téged ő komolyan érdekelt. És ezt a szerelemet ugy érzed h kötelék, és h azt gondolod , hogy ő azt gondolhatja h idézőjelben megcsalod. Ez természetes érzés
2012. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!