Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, tényleg a szakítás a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok,azért is írtam ide,hát ha ti reálisabban látjátok a helyzetem.A történet a következő: A "vőlegényemmel" (azért írom idézőjelbe,mert megkérte a kezem már egyszer,majd rá fél évre kijelentette,hogy se engem se mást SOHA nem fog elvenni...) együtt vagyunk másfél éve. Rengeteget megy a veszekedés főleg az miatt,hogy szinte könyörögnöm kell,hogy foglalkozzon velem,amit már én is belátok,hogy régen rossz. Legalább háromszor szólok neki,hogy 'ölelj már meg,vagy adj már egy puszit végre',de semmi reakció,ha szólok még egyszer,akkor pedig kiabál,hogy hagyjam már neki ehhez nincs se kedve se türelme, erre én jogosan (szerintem legalábbis) megkérdezem,hogy akkor már nem szeretsz? Miért hívtál el,ha nem foglalkozol velem? Erre a válasza többnyire az,hogy ilyen ostoba kérdésre ő nem fog válaszolni,ha nem tetszik hagyjam el,vagy pedig unottan megölel és hozzáteszi,hogy édes istenem,most remélem jobb már,de cinikusan,gúnyosan. Többször volt már,hogy összeszedtem magam és akkor elmentem,de akkor utánam jött,hogy el ne merjek menni,vagy ha nem jött utánam este hívott,hogy szeret,holnap találkozzunk. Egyszer már szakítottunk,amikor megütött,mert zokogott és azt mondta,hogy többet nem fordul elő,ezért kibékültünk,de néha félek tőle, de szeretem nagyon. A helyzet nekem azért furcsa,mert 4évig udvarolt nekem és én vagyok neki az első,minden szempontból,ezért nem értem,hogy miért változott meg ennyire. Csak arra tudok gondolni,hogy nincs viszonyítási alapja,nem tudja,hogy jó barátnő vagyok-e. Sajnálom a kapcsolatot mert tényleg szeretem,de rendszeresen csúnyán beszél velem,lek_urváz és hasonlók,ha ezen elkezdek sírni akkor üvölt,hogy miért sírok és hagyjam abba,mert zavarja...Érzéketlen lett..:(

Amúgy 20évesek vagyunk


2012. máj. 6. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Na lássuk csak összegezve: a párod egy érzéketlen bunkó, aki nem szeret téged, megüt és leQváz, leszögezi, hogy soha nem fog feleségül venni /gondolom ez azért nem esik neked jól, mert esetleg te szeretnél hagyományos családban élni később/, lusta és gyáva, mert nem mer veled szakítani, valószínűleg azt látja benned, hogy szexelni még lehet veled, a többi része nem érdekli.

Ehhez a dologhoz egyáltalán nem kell semmiféle külső szemlélő véleménye, mert te is pontosan tudod, hogy nem neked való ez a pasi. Ja, hogy sajnálod, hogy vége lesz, mert te szereted? Te legalább ne legyél gyáva, hogy elpazarolsz rá több időt erre a semmirekellőre...

AZ meg, hogy szerelmes vagy, tudod, elmúlik. Még akkor is, ha viszont szeretnek:D

Így meg pláne gyorsan ki tudsz belőle szeretni, hogy tulajdonképp csak kihasznál téged.

2012. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mikor szembesítem ezekkel,letagad mindent.:|

A legrosszabbul az esett,hogy azt mondta,hogy,ha terhes lennék,elhagyna.:O Persze védekezünk,és nem is szeretnék még gyereket,de akkor is,hogy mondhat ilyet?

2012. máj. 6. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Akár szakíthatsz is, mert ez a fiú VELED már nem fog szebben bánni. De a gond a következő kapcsolatodban is megjelenhet. Az első flegmázásnál-leqrvázásnál helyre kellett volna tenned a srácot, mégpedig igen erélyesen, de -úgy tűnik- te ilyen "nyuszika vagyok, mindent eltűrök, csak nehogy elhagyjanak" típusú nő vagy. Szóval én a helyedben kiraknám a tuskót, de aztán sürgősen saját viselkedésemmel kezdenék el foglalkozni, mert az ilyen áldozat-típusú nőket könnyen eltapossák.
2012. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz benne?

1. soha nem fog elvenni

2. érzéketlen

3. gúnyos

4. fenyegető

5. hisztis


Ordít, hogy nem szeret. Csak szavakban néha.


Én 20 évesen határozottan szakítanék és keresnék mást.

Az az ember akár tényleg, őszintén el is hiheti önmagának, hogy szeret téged, azért mondogatja néha, szerintem egyszerűen nem tudja még, hogy mi az, hogy valakit tényleg szeretni, tévedésben él, szerintem neki is jobb lenne, ha szakítanátok, csak még nem tudja.

2012. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy gond,hogy ez ennyire elfajult.De mindig mondtam neki határozottan,hogy ezt így nem lehet,olyankor mindig bocsánatot kért,de a következő alkalomnál megint előfordult. Nehéz,de azt hiszem eljött a vége. Nem is tudom,hogy hogy szerethetek egy ilyen embert.:(
2012. máj. 6. 10:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Micsoda időpocsékolás volt egy helyben vesztegelni és mindenáron azon igyekezni, hogy gyökeret eresszek olyan talajban, amelyben már nem nő semmi.:((
2012. máj. 6. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

bizony bizony !

De most legalább elmehetsz mindenfelé meg élhetsz szabadabb életet. Elhagyna ha terhes lennél? Még ma este mond el neki, hogy ennyi vége !Ne higgy neki a megváltozás témában... teljesen idióta ez a pasas. Nem fog magának senkit se találni akkora egy tapló. Maximum egy hülye kis PICS@t már bocs... amilyen eddig te voltál mert azt hitted hogy ez így minden rendjén van :@

2012. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elhagylak, ha terhes leszel szöveg lehet egy védelem azzal szembe, hogy ne próbáld a terhességgel magadhoz láncolni.

De ettől függetlenül szerintem is vége a kapcsolatotoknak.

2012. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megüt... hülyeségeket beszél... üvölt... érzéketlen... fiatal vagy és bármikor találsz jobbat = rúgd ki!!!!!!! Én ennél sokkal enyhébb esetben adtam ki az exem útját, de nem bántam meg. 4 év udvarlás... és? Kit érdekel? Sz*rul bánik veled, megüt, nem tisztel, lek*rváz. Ez a lényeg. Ez történik most. Megváltozott. Az ő dolga, hogy miért, nem biztos, hogy valaha is meg fogod érteni. De nem is kell. Jobbat kell keresni.
2012. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon sajnálak, de szerintem ennek a kapcsolatnak nincsen jövöje!! Gondolj csak bele ha szeretne nem k**vázna le és nem ütne hozzád.Osztán a többiröl ne is beszéljünk...Lépj tovább mig nem késö.Fiatal vagy kapsz te sokkal jobbat mind ö.Aki nem üt hozzad szépen beszél veled ,és nem kell könnyörogj hogy adjon egy puszit neked.Elöre biztos nehéz elfeledni,ha szereted,de majd minden rendben lenne!!!!!
2012. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!