Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem érzi magát szerelmesnek...

Ha nem érzi magát szerelmesnek, megoldás a szakítás?

Figyelt kérdés

Olyan sok hasonló kérdést olvasok mostanában, hogy valakinek a párja úgy érzi már nem szerelmes, csak szereti a párját és ezért szakít.

Nem ismernek más megoldást??

Megbeszélni, feldobni a kapcsolatot?

Olyan sok szép szerelem megy így tönkre!!


2009. dec. 20. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel élj egy idegennel, beszéld meg és dobd fel.
2009. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlik a finom bizsergető érzés azt nem éleszti ujá a beszéd. Az ember jól akarja érezni magát a börében a tracsparitól nem lesz jobb, dumálni a munkatársakkal kell.
2009. dec. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Azon nincs mit beszélni, ha elmúlt a szerelem. Sajnálatból melletted maradhat ideig-óráig, de az maga a pokol.
2009. dec. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, amíg a szerelemnek egy szikrája is él, van értelme megbeszélni, egyébként meg csak károk lehetnek az együtt maradásból.

Én ilyen szülők mellett nőttem fel, akik együtt maradtak annak ellenére, hogy a szerelem elmúlt, sőt, apám hazugságai kiderültek, többször megcsalta anyut, az együtt maradásuk oka mi, gyerekek voltunk. Végig kellett hallgatni a sok veszekedést (panelben vékonyak a falak), a végén rajtunk csattant az ostor, öcsémet apám elkényeztette, nekem (lányának) semmit nem engedett, a páromat bántotta, aki emiatt elmenekült, anyu belefáradt, idegileg kimerült... Nem lettem boldog felnőtt.

Bár inkább elváltak volna...

2009. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
ezzel én is így vagyok mint a 8:59-es válaszoló :'((((
2009. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Nos akkor 3 évente új párt kellene keresni,mert eddig tart a szerelem kémiája.

nem az a baj,ha elmúlik a szerelem,az a baj,ha nincs helyette szeretet meg tisztelet.De ezek az emberek soha nem tudnak hosszútávon együttélni senkivel,max.kényszerből(anyagi,betegség stb.)Aki így ugrál panrtnerről-partnerre,az jellemhibás.

2009. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:04 - Ez a szerelem kémiája duma, meg hogy a szerelem elmúlik vagy átalakul, egy nagy marhaság, személyes ismerőseim vannak, akik cáfolják. Az IGAZI szerelem örökké tart, ami elmúlik, az sose volt IGAZI.
2009. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

nekem is feltunt ez a jelenség, foleg mikor látom a sok sztárpárt"...mert azután már nem lehet egyutt lenni, nem lehetunk boldogok??nem is értem, akkor kár házakba meg lakásba invesztálni, sátor, hálozsák meg hátizsák elég, nem?

és olyan szépen el tudják mondani (pl Monika jutott most eszembe, hogy elmult a tuz, stb...)mert a szeretet az mi?

így kényelmesebb, és gondlom divatos is...

mikor én eloszor felfedeztem, hogy kevésbé "lángolok", csak elgondolkodtam a dolgainkon, mit szeretnék, kivel, és rájotte, számtalan más fontos dolog van egy kapcsolatban és a kozbeni viták ellenére nem kellene más valaki, ujabb pár "lángolo" honap kedvéért.

ugyhogy szerintem nem megoldás a szakítás ilyen esetben, fel kell mérni mit jelent a kapcsolat, és tenni érte.

2009. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!