Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha összejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha összejövök egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Már több mint másfél hónapja érzek iránta szerelmet, és el is mondtam neki, de ő valahogy azt állítja hogy szeret de nem jönne össze a korkülönbség miatt! 18 vagyok! Mit tegyek?

2012. aug. 28. 18:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy valaki megértett engem! Végre van egy olyan kommentelő aki sejti mit érzek! És nem csak a sexmániások furcsa válaszait olvasom vagy kérdéseivel zaklatnak!
2012. aug. 28. 19:27
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

14 vagyok a barátom 18.:)

Én 13 voltam amikor összejöttem vele,ő 17.

Tényleg nagyon komoly fiú...mármint,komolyan gondolta velem,szerelmes belém,és én is belé.:) 1 éve, 4 hónapja együtt vagyunk.:)

2012. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Shattary válasza:
Egy picikét. Eltekintve attól, hogy minden ember előtt leszerepelsz és tudatosul mindenkiben, hogy nem vagy képes még egy korodbeli vagy egyel fiatalabb csajt sem felszedni, még mindig ciki. Kérlek további infóért érdeklődj. Most nem jut eszembe más, csak az, hogy nem 14 éves lánnyal veszteném el a helyedben az oly' rég óta őrzött szüzességem.
2012. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 atilis ***** válasza:
Szerintem ez a lánynak gáz, és nem neked.
2012. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
várj még 4 évet!
2012. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem te jó lányba szerettél bele mert ő legalább felnőtt fejjel gondolkozik és nem jön össze akárhogy egy 4 évvel idősebb fiúval. én azt tanácsolom várj rá ha pedig nem akkor éreztesd vele hogy tényleg szereted, h fontos neked és hogy megbízhat benned!!
2012. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!