Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki, hogy összejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki, hogy összejövök egy lánnyal akit a netről ismerek. Ha megkérdeznék honnan ismerném, tuti nem merném elmondani, hogy honnan ismerem. Mit lehet ilyenkor csinálni? 16/f

Figyelt kérdés
Szüleim azt se engednék, hogy találkozzak vele, mert azt sem engedték, hogy netes haverral találkozzak. Aztán találkoztam vele de nem tudták meg. Ha vele találkoznék egy idő után bekéne mutatnom, és megkérdeznék honnan ismerem. A haveroknak se merném elmondani, hogy netről ismerem. Aki netről ismeri a párját azok felvállalják?
2009. szept. 3. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan fiú akit netről ismerek és tetszik. (Még nem jöttünk össze, de én örülnék neki.) De a lényeg, hogy én felvállalnám, mondjuk én nem ilyen párkereső oldalon ismerkedtem meg vele, hanem egy szimpla közösségi oldalon. Nem tudom, hogy te, párkereső oldalon ismerkedtél meg vele vagy sem, de szerintem azt is fel lehetne vállalni. :S Mondjuk tényleg attól is függ, hogy hogy állnak a szüleid az ilyen dolgokhoz. Ahogy elolvastam nem valami fényesen. :S Ismerkedj meg jobban a csajjal, majd beszéld ezt meg vele és ha semmi más nem megy találjatok ki valamit, hogy hol ismerkedtetek meg. Sok sikert.
2009. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
iwiw-en ismerkedtünk meg a csajok és pasikban. Sztem ez társkeresőnek tart.
2009. szept. 3. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Nekem netes párom van :) Nem volt belőle gond. Sőt, nem is szégyellem. Nekünk "így dobta a gép". Nem attól fog függni egy kapcsolat jövője, hogy hol ismerkedetetek meg.... :)
2009. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ez teljesen normális, szerintem nincs értelme titkolódzni. Az, hogy szüleid még nem internet generáció, nem a te bajod, nekünk/neked már ez jutott, nem a személyes ismerkedések, ez van, ez a mai világ.
2009. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem nem ciki. Jelenleg majdnem hasonló cipőben járok én is. Neten megismertem egy srácot. Már lassan 2 éve. Először egyikünk se akart kapcsolatot belőle, de a sors asszem nem így döntött. És felvállalom, mindkettőnk szülei tudják a dolgot.

17/L

2009. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha vki neten ismerkedik. Én a legjobb bnőmet ott ismertem meg, és a páromat is. :))) ha a szülők általában nem engedik, akkor az azért van, mert attól tartanak, h az illető kamuzott, nem is az, akinek mondja magát meg ilyesmik. de te tudod h nem így van, mert sokat beszéltél vele, láttad is, és amúgy se mindenki hazudozik. Ettől függetlenül sztem is az lenne a legjobb, ha kitalálnátok vmit, hogy mit mondtok a szülőknek :S
2009. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is a neten jöttünk össze.Nincs ezen semmi szégyellnivaló.Söt a mai világban ez inkább természetes!
2009. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!