Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejövök egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök egy olyan lánnyal, akinek előttem már több kapcsolata is volt, akkor fennáll a veszélye, hogy összehasonlítgat a korábbi partnereivel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mindenki akarva akaratlanul összehasonlítja a mostani párját az exeivel... a normálisabbja csak magában a bunkóbbik az a szemedbe is mondja... ez nemtől független
2011. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

hidd el, te is miközben vele vagy, össze fogod hasonlítgatni korábbi barátnőiddel, ha meg neked ő az első, akkor össze fogod hasonlítani más lányokkal, akik korábban tetszettek. nincs ezzel semmi gond.


ha viszont állandóan arról dumál a csaj, hogy te miben különbözöl az előző pasiajitól, akkor gondolkozz el azon, hogy biztosan lezárta-e már az előző kapcsolatát

2011. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen! Vagy jól jössz ki belőle vagy nem! Sajna ez van!
2011. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

persze.

mi ezzel a baj? :-)

2011. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül igaz...szerintem az már régen rossz ha hasonlitgat valaki...én személy szerint soha nem szoktam ezt csinálni...minden ember más...én ha össze jövök valakivel akkor az ex az tabu téma és nálam alap szabály hogy egy szó sem essen a másikról..
2011. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Antimod ***** válasza:
Akarva-akaratlan meg fog történni. Ebben gyengébb leszel, abban erősebb. A lényeg, hogy erősen elüss azokban a negatív tulajdonságokban, amelyek az előző kapcsolataiban súlyosan érintették... de ha alapból normális vagy, nem lehet gond.
2011. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Annak nagyobb a veszélye, hogy te kezded magadat összehasonlítgatni az exekkel. Sőt, a partneredet te magad kényszeríted, hogy mindent elmondjon róluk alaposan részletezve. Mi, nők, ha lezártunk egy kapcsolatot, azzal tovább nem foglalkozunk, de ti férfiak (ritka kivételtől eltekintve)képtelenek vagytok visszamenőleg (is) megbocsátani, azt ha egy nőnek volt előttetek is élete.
2011. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kicsit zavar az összehasonlítgatás lehetősége, különösen a szex tekintetében. Nyilván azért is zavar, mert én - ilyen előzmények hiányában - nem fogom hasonlítgatni.
2011. nov. 14. 09:58
 9/20 A kérdező kommentje:

7/8.


Megnyugtattál.

2011. nov. 14. 10:06
 10/20 anonim ***** válasza:

A szextől ne félj. Egyfelől, ha megmondod neki, hogy neked ő lesz az első, bizonyára megértőbb lesz, ha valami nem lesz még tökéletes.


Másfelől meg - Az adott lány összes ex-e nem biztos, hogy lepedőakrobata-bajnok ám ;) Simán lehet, hogy te jössz ki jobban az összehasonlításból.

2011. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!