Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamennyire természetes az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamennyire természetes az, hogy amikor összejövök egy lánnyal, akkor onnantól kezdve néha eszembe jut, hogy talán mégsem kell?

Figyelt kérdés
Egyébként is elég bizonytalan srác vagyok, nagyon sokat vacillálok és gondolkozok mindenen. És most kezd már emiatt lelkiismeretfurdalásom lenni, hogy én nem tudok rendesen, ilyen hullámzó érzések nélkül szeretni.20F
2009. júl. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez a gond, már a kapcsolat elején is a legfőbb problémám, hogy egyáltalán vele maradjak-e. Szerintem ha összejössz valakivel, tényleg maradj vele egy ideig, talán akkor ragaszkodni fogsz hozzá, ha pedig ez az érzés nem jelenik meg, akkor hagyd ott, egyikőtöknek sem jó egy ilyen kapcoslat.
2009. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudom mit érzel, de én személyszerint mindig azzal vigasztalom magam, hogy ha eljön ŐŐ, akkor tudni fogom és nem fogok vacilálni, addig meg "halászok a zavarosban"...:) Amugy mi a csillagjegyed? A Halak és a Rák csillagjegyűek szoktak ennyit agyalni (alapvetően persze:D)
2009. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nyilas vagyok, és eddig e miatt az összes pasit elküldtem. mindig arra gondoltam már az elején, hogy ugyan hogy szakítsak vele majd hogy ne legyen olyan rossz... arra jutottam, hogy inkább nem húzom, mindenkinek úgy a legjobb. és igen, majd ha eljön Ő, akkor tuti nem lesz ilyen ;)
2009. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak lányba. De nemcsak a párkapcsolatokkal vagyok így, hanem minden mással. Akár egy ruha, cipő vagy bármi is legyen, napokig gondolkodok, kell-e nekem. :D Mérleg vagyok, mérlegelek :D.

16L.

2009. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is iylen vagyok, minden téren, rengeteget vacilálok és eleve nagyon sokat gondolkozok a dolgokon, merengek. Vízöntő : )
2009. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!