Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha összejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha összejövök egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Már több mint másfél hónapja érzek iránta szerelmet, és el is mondtam neki, de ő valahogy azt állítja hogy szeret de nem jönne össze a korkülönbség miatt! 18 vagyok! Mit tegyek?

2012. aug. 28. 18:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szexuális kapcsolatot létesíteni, csak simán szeretem kedvelem, nem tudok arra gondolni amit sok más férfi társam hobbiból csinál és kihasználja a lányokat!
2012. aug. 28. 18:26
 12/26 anonim ***** válasza:
Mi motivál, mikor gyerekekre izgulsz?
2012. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 atilis ***** válasza:
De attól még kinyalni, meg téged le*szopatni lehet, nem?
2012. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szeretem személyiségét! És ehhez semmi köze a sexhez, tiszteletben tartom az Ő érzéseit! Nem vagyok görény, bunkó állat! Engem a csak szívem irányít nem a farkam!!!!
2012. aug. 28. 18:48
 15/26 A kérdező kommentje:
Óhh basszus hagyjatok ezekkel a sexuális visszakérdésekkel! NEM VAGYOK OLYAN ÉS KÉSZ! Nem lesz semmi mert lehet csak a pillanat hevében gondolja úgy és esetleg később megbánja! Helyette is döntök, még ha ő akarja akkor sem fogom megtenni!
2012. aug. 28. 19:00
 16/26 anonim ***** válasza:

ohh dehogynem vagy olyan...;)

minden pasi olyan

szerintem más csaj most nincs neked kilátásba ezért kezdesz az egyetlennel aki szóbaállt veled.

2012. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Ha tényleg szeretne, nem zavarná a kor különbség. Ne várj rá. Keress más lányt. :)
2012. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Most mit kell piszkálni a kérdezőt? Nem csak az évek számítanak, hanem a gondolkodás, személyiség is! Jó, általában ilyenkor soknak tűnik a 4 év, de nem feltétlenül, nem mindenkinél! Amikor én 14 éves voltam, jártam 3 hónapig egy 18 éves fiúval. És képzeljétek, semmi nem történt köztünk! Órákig eltudtunk beszélgetni telefonon, el tudtunk hülyéskedni, megértettük egymást, komoly dolgokról is tudtunk beszélgetni, és nem is kellett több! Ne általánosítsatok már! Miért olyan nehéz elhinni, hogy nem minden 18 éves egyforma, és nem csak szexelni akarnak? Igenis van kivétel!

Kedves kérdező! Ha úgy érzed, hogy összeillenétek ezzel a lánnyal, kedveled, megértitek egymást, jól kijösztök, akkor miért ne? Ha ő még tart tőle, akkor ne erőltesd, de nem muszáj rögtön járni! Barátkozzatok. Ha jól kijösztök, úgyis kialakul valami. Mi is egy fél évig csak barátok voltunk, úgy is indult, hogy csak barátkoztunk.

Nem kell rögtön feltétlenül egymásnak esni, mint azt sokan gondolják! Ezt beszéld meg vele is, hogy nem erőlteted, de ne utasítson el, csak barátkozzatok, ha valaminek ki kell alakulni, akkor úgyis ki fog. Sok sikert! :)

Az, hogy 14 éves, az egy dolog, a szellemi érettség is számít! Úgyanígy a 18-nál is. :) Mi is nagyjából tökre egy szinten voltunk.

18/L

2012. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem! Én gyűlölöm azokat akik ilyenek! Megvetem az összes olyan férfi társamat akit csak a f*sza irányít! Nem is értem hogy lehetnek ennyire állato?!! Én nem vagyok olyan mint a többi! Mert abból kiindulva hogy GYŰŰŰŰŰLÖLÖM azokat, én már annál különb vagyok!
2012. aug. 28. 19:18
 20/26 anonim válasza:
Szerintem hagyd a kislányt, nem hozzádvaló! Biztos tündéri a kislány, de akkorsem kéne elrontani szegény életét.:) Fiatal, előtte még a jövő! Persze barátok lehettek.:)) És megértem hogyha, baj nálla a korkülönbség.Szóval hagyd! Szeress ki belőle! De semmiképp se "vesd el" mint egy megunt játékot!! Üdv: Temari .
2012. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!