Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném jóvá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá, hogy megcsaltam? F/17

Figyelt kérdés

A barátnőmmel néhány hete vagyunk együtt. A haverjaimmal elmentünk bulizni és jóval többet ittam a kelleténél...segg részeg voltam...aztán egy haverom biztatására elkezdtem smárolni egy vad idegen csajjal...másnap nagyon szarul éreztem magam emiatt és mivel úgy éreztem, hogy az őszinteség egy kapcsolat alapja ezért elmondtam a barátnőmnek, aki nagyon kiakadt és sírt is. Tényleg nagyon szeretjük egymást és még aznap kibékültünk. Ma megint rákérdeztem, h haragszik-e még rám és azt mondta, hogy nem de a tudat alattijában mindig ott lesz a félelem, hogy majd egy másik csajjal lát.

Pedig józanon soha nem tennék ilyet és el mondtam neki, hogy a bulizás és az ivás túl nagy ár, hogy elveszítsem és nem fogok bulizni járni...még mindig baromira lelkiismeret furdalásom van és nem az a szar, hogy most nekem rossz, hanem az, hogy fájdalmat okoztam annak, akit a legjobban szeretek a világon és elvesztettem a bizalmát...tényleg nagyon szeretjük egymást...

annyira szeretném ezt feledtetni vele, vagy jóvá tenni valahogy vagy csak javítani a helyzeten...Ő nekem a világot jelenti soha többet nem tennék ilyet még egyszer.

Én mosolyogni és nevetni akarom őt látni, azt akarom, hogy Ő legyen a világon a legboldogabb erre meg én magam okozok neki fájdalmat és csalódást...Kérlek segítsetek! Hogyan tehetném jóvá!? Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 23. 00:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

haverom is eléggé be volt őt nem hibáztathatom csak magamnak köszönhetem, hogy ez történt, de minden erőmmel azon vagyok, hogy jóvá tegyem...:/

köszi az eddigi kommenteket!

2012. aug. 23. 01:40
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A pia nem mentség. Semmire. Csak egy jó kifogásnak tűnik, de attól még te vagy, attól még akarod is. Ha annyira szeretsz valakit részegen sem csalod meg.
2012. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 B.angel ***** válasza:
86%

Bírom, hogy mond egy-két szép szót a kérdező és a legtöbben elkezdenek ömlengeni, hogy jaj de rendes vagy, hogy elmondtad, nyali fal... -.- hánynom kell ettől a mentalitástól! Aki azt írta, hogy a pia nem mentség ő FELNŐTT ember és van ESZE!!!! Könyörgöm, aki fiatal még egy komoly párkapcsolathoz, ne kezdjen bele!!!!

Világon a legjobban szeretem??? Úristen, áltasd csak magad!!

Sokszor voltam már részeg, mégse jutott eszembe akkor se megcsalni az idióta volt pasimatt, amikor megütött és megtudtam, hogy megcsalt!!!

Tudom, le leszek pontozva, mert ott úgyis mindig az igazságot pontozzák le, de akkor is: nekem a hűség és a szerelem SZENT ÉS SÉRTHETETLEN!!!

2012. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

B.angelnél a pont! a megbànàs oké, de ilyet nem csinàl aki szerti a tàrsàt! Az italra se lehet semmit fogni!! akartad te ezt szerintem...Jo pont, hogy bevallottad a baràtnödnek, de én nem biztos, hogy ezek utàn veled maradtram volna...Semmi kedvem azon reszketni, hogy mikor csal meg a dràga pàrom!:)


23/l

2012. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem értem miért kell segg részegre innia magát egy embernek. Pláne egy 17 évesnek. A bulizást még megértem, meg táncolni, lazulni egy kicsit...de miért kell bebaszni? Tudatmódosító szerek nélkül már nem is lehet jól éreznie magát egy fiatalnak? Én is megiszom néha egy két sört, vagy egy koktélt...de nem leszek részeg! Mindig tudni kell megállni, mert a részeg állapot soha semmi jót nem szül.


2. Ha valóban annyira segg részeg voltál, akkor másnap nem is emlékezhetnél az éjjeli kis kalandodra. Nekem van egy ismerősom aki valóban segg részeg volt, (maga alá csinált) és teljesen magánkívül volt. Látszott rajta hogy se kép se hang. Ő NEM EMLÉKEZETT SEMMIRE!


Szóval te igenis magadnál voltál mikor megcsaltad a barátnőd, max becsíptél, többet ittál a kelleténél, de tudatában voltál a félrelépésnek. :S


Hát nem tudom... Én nem bocsátanék meg egy ilyet. Mert ha egyszer megteszi, megteszi máskor is... És nem lehetek mindig a nyomában hogy "mikor?" "hol?" "kivel?"


A barátnőd vakon szeret téged, ezért nem hagy el. (de csak azért mert tinik vagytok) Ha huszonéves leszel, már nem játszhatod ezt el, egy huszonéves lány úgy kipenderít hogy jöhetsz aztán mindenféle megbánással, meg "te vagy az életem értelmével"...hasztalan lesz.


Gondolkozz el ezen egy kicsit. Nem attól lesz valaki nagy legény és férfi, ha a buliba megcsalja a párját, hanem attól hogy hűségesen hazamegy és a párját csókolgatja meg! Ezt nyugodtan elmondhatod a barátaidnak is.

2012. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mi a párommal együtt megyünk mindenhová. El sem tudom képzelni, hogy nélküle menjek el bulizni .. vagy ezt fordítva. Rossz döntés volt egyedül elmenned. A hülye haverodra hallgatni meg még nagyobb marhaság volt ... elcseszted elég szépen. Adj neki időt, és törődj vele nagyon sokat. Mondd el neki naponta hogy mit érezel, mennyire fontos neked. És nélküle ne menj többet bulizni.

17/L

2012. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

ezt muszáj leírnom. lehet majd lepontozni ha valami nem tetszik.


"akit a legjobban szeretek a világon" az igen. ezt érzed pár hete? te aztán gyorsan beleszeretsz valakibe.


"aztán egy haverom biztatására elkezdtem smárolni..." én abból azt veszem ki, hogy ő bíztatott és te meg belementél. ha annyira szereted te kretén akkor nem mész bele? vagy ha pár hete van barátnőd akkor nem vele kellene lenned? na mindegy ebbe nem szólok bele, hisz mindenki úgy van együtt a szerelmével 'akit a világon a legjobban szeret' ahogy akar.


utólag még annyit, hogy nem tudom mennyit jársz bulizni, de majd pont el is hiszem, hogy nem mész többet.. na csao


17/f

2012. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%
mutasd meg ezt neki, és szerintem szóhoz sem fog jutni szerintem nagyon boldog lesz ha ezt meglátja :) aranyos vagy és sok sikert :3
2012. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy pàrkapcsolatban normàlis szerintem, ha a felek néha egyedül mennek bulizni, Pàromat sokszor szinte zavarni szoktam, de benne megbizatom, de te, fiam, gàz vagy, te nem érdemelsz rendes baràtnöt!
2012. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!