Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném jóvá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá, hogy megcsaltam? F/17

Figyelt kérdés

A barátnőmmel néhány hete vagyunk együtt. A haverjaimmal elmentünk bulizni és jóval többet ittam a kelleténél...segg részeg voltam...aztán egy haverom biztatására elkezdtem smárolni egy vad idegen csajjal...másnap nagyon szarul éreztem magam emiatt és mivel úgy éreztem, hogy az őszinteség egy kapcsolat alapja ezért elmondtam a barátnőmnek, aki nagyon kiakadt és sírt is. Tényleg nagyon szeretjük egymást és még aznap kibékültünk. Ma megint rákérdeztem, h haragszik-e még rám és azt mondta, hogy nem de a tudat alattijában mindig ott lesz a félelem, hogy majd egy másik csajjal lát.

Pedig józanon soha nem tennék ilyet és el mondtam neki, hogy a bulizás és az ivás túl nagy ár, hogy elveszítsem és nem fogok bulizni járni...még mindig baromira lelkiismeret furdalásom van és nem az a szar, hogy most nekem rossz, hanem az, hogy fájdalmat okoztam annak, akit a legjobban szeretek a világon és elvesztettem a bizalmát...tényleg nagyon szeretjük egymást...

annyira szeretném ezt feledtetni vele, vagy jóvá tenni valahogy vagy csak javítani a helyzeten...Ő nekem a világot jelenti soha többet nem tennék ilyet még egyszer.

Én mosolyogni és nevetni akarom őt látni, azt akarom, hogy Ő legyen a világon a legboldogabb erre meg én magam okozok neki fájdalmat és csalódást...Kérlek segítsetek! Hogyan tehetném jóvá!? Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 23. 00:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ritka az ilyen ember, tartsd meg ezt a jó szokásod! Egy biztos, bulizni ne nagyon menj el nélküle. Ha kikapcsolódásra vágysz, szervezz vele programokat, érezze hogy törődsz vele, tudasd vele hogy mennyire szereted és hogy ő lesz neked mindig az egyetlen. Ha bulizni vágysz, vidd magaddal, hogy lássa, rá van szükséged, nem más lányok társaságára. Lepd meg apró gesztusokkal, apróságokkal, hidd el örülni fog neki.
2012. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

idő kell még ahhoz öcsi..sajna nagyon sok idő..és sok oylan tett, amivel megpróbálod visszaépíteni a bizalmat..teljesen sose fog már benned, és mindig haragudni fog emiatt, és igen, este fog este sírdogálni..de ha mellette állsz 120%-osan, és sose egy rossz szót nem ejtesz ki..akkor talán kárpótlod..a részegség meg rég rossz kifogás..

Ha meg szakítanál, talán esélyt adsz egy olyannak, aki nem csalná meg, holmi ivászat miatt...Ahogy te jónak érzel, tégy úgy..de igazából neki kell dönteni hogyan tovább

2012. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
-este sry
2012. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket!:) Igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni...tényleg szeretjük egymást nem bírnék szakítani vele és ő se velem...rá is kérdeztetem, hogy mit szeretne most, de azt mondta, h szó sincs ilyesmiről.
2012. aug. 23. 00:58
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem kellett volna elmondanod neki


Egyébként ez az ivásos dolog csak hülye kifogás.ha valóban szeretted volna akkor nem csaltad volna meg

2012. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát bazki, nem tudom a barátnőd hogy van vele, de engem nem nyugtatna meg, hogy inkább nem jársz bulizni. Ezzel kb. azt demonstrálod, hogy nem megyek el, mert ha elmegyek akkor úgyis megcsallak.
2012. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ilyen folyamatosan ezt éreztesd vele hogy téged senki más nem érdekel és egy idő után újra felfog épülni a bizalma!!!
2012. aug. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem bírtam vna szemébe nézni, ha nem mondom el...
2012. aug. 23. 01:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket!
2012. aug. 23. 01:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
azért én a haverodnak is lecsapnék 1 nagyot...rendes haver lehet hogyha tudja hogy szeretsz valakit de csak azért is erősködik stb...nyilván neki kevés szerepe van ebben mert nem kellett volna megtenned de akkor is...sose csinálnék ilyet egy haverommal sem.
2012. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!