Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Sziasztok,voltak problémák a kapcsolatunkba,már nem úgy szeretett ahogy kellett volna,közölte,hogy nem boldog velem és bánatomba csókoloztam 1 másik sráccal.Tudom,hogy nem ez lett volna a megoldás,de már megtörtént.Adott még 1 esélyt,de mindig arra gondol.Mit tehetnék?
2010. szept. 13. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem tehetsz, ha a párom ezt csinálná én is mindig arra gondolnék akármennyire akarom azt a kapcsolatot... Szerintem ilyenkor érdemes szakítani. Sajnálom...
2010. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azt mondja h mindig akárhányszor megcsókolna arra gondol,hogy nemrég más is megtette..:-(

Az idő se oldja meg?

2010. szept. 13. 21:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis szakított volna, ez legfeljebb felgyorsítja.
2010. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:-(
2010. szept. 13. 21:25
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hibáztam,de nem tudhatod miken mentem keresztül.Szeretsz vkit és a szemedbe mondja,hogy ő nem úgy szeret és nem boldog veled....
2010. szept. 13. 21:47
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem csoda, hogy megtetted, azok után, hogy így elszomorított, meg biztos nagyon bejött a csávó, és gondolom nem vagy sokgyermekes családanya.. Ne értsd félre, ő sem hibás, de egyetlen csók (egy gondolom számodra vonzó sráccal) abban az amúgyis elkeseredett állapotban majdhogynem természetes.. Az a kérdés, együtt akarsz-e vele maradni, illetve hogy ő most szakítani akar-e, vagy mégsincs para, vagy hogy áll a kapcsolat-kérdéssel, most a kis megcsalást leszámítva, ő mostakkor mégis szeret és folytatná? Ha mindketten úgy érzitek, hogy megéri folytatni, akkor kénytelen lesz együttélni a gondolattal, hogy volt egy csók. A legtöbb amit tehetsz, hogy őszintén megbeszélitek, ha már úgyis tudja, hogy ez miért volt, stb.

A k*rvázó agytrösztöknek meg javaslom inkább ezt, mint időtölést:

http://www.youtube.com/watch?v=3ichQOqbewA

2010. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Én megtudlak érteni. 6 évig voltam együtt az előző párommal és ő is a szemembe mondta, h nem szeret. Nem kívánom senkinek azt az érzést, mikor te majd megőrülsz érte ő meg előáll azzal, h nem szeret. Bennem is mindig lejátszódott ez a mondat és mindez ugy,h együtt laktunk. Mondanom sem kell,h szakítottunk,és barátok maradtunk. Azóta mindketten más oldalán de boldog párkapcsolatba élünk.

Remélem nem mentek szét! Drukkolok.Szeresd nagyon és hátha hamarabb megemészti. Még mindig nem olyan a csók mint a szex. Szerintem ha az történt volna meg rosszabb lenne. Fel a fejjel. Remélem segítettem.

2010. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Kill Yourself!
2010. szept. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek,hogy megértetek engem és hogy tanácsot adtatok.

Én nagyon szeretem,és nem akarom,hogy vége legyen.Most kaptam tőle még 1 esélyt,sokat gondol rá,de megpróbálja elfelejteni.Azóta amúgy megváltozott,de jobb irányba.Mintha ez kellett volna,ahhoz,hogy újra fellángoljon az érzései irántam.Újra hiányzom neki,kedveskedik,csak néha még szomorú.Remélem elfogja tudni felejteni és boldogok leszünk.

2010. szept. 14. 15:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Na jól van akkor. Ha minden jól megy, halványulni fog benne az emlék. És bizony ha ez nem történt volna meg, lehet hogy többé nem vette volna észre, hogy szeret, talán már együtt se lennétek, ez az érdekes. Erre amúgy már én is gondoltam, mielőtt írtad volna..

Egyszer tavaly nyáron a barátom megpróbált velem szakítani, mert függetlenedési rohamok kínozták, kicsit beijedt az elköteleződéstől, meg az ilyenkor természetes érzelemváltozástól (akkor jártunk 1 éve).. de alig bírta végigmondani a szakítószöveget, annyira sírt közben. Végül meg sem bírta csinálni – ez éjjel történt, alig aludtunk, és reggelre rájött, hogy inkább folytassuk. Ezt követően akkora eszement boldogság és tökéletes harmónia vette kezdetét.. pedig azelőtt is tökjó volt.

2010. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!