Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miklós25 kérdése:

A barátnőmet megcsaltam, megbocsátott. Kb 1 hete lebukott hogy egy fiúval levelezik és intim képeket küldözget neki. Közbe egy másikkal ismerkedik. Azt mondta csak kell neki egy kis kaland és hogy soha nem találkozott egyikkel se. Mit kéne tennünk?

Figyelt kérdés
Tudom megérdemlem,de ti mit tennétek ha párotok bárkivel megismerkedni aki tetszik neki?

2012. aug. 19. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha megcsaltad akkor nem lehet egy szavad sem arra, hogy beszél fiúkkal neten.
2012. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Osztom az első válaszoló véleményét...
2012. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak így nincs értelme. Megcsaltad, megbántottad, és most tüske van a szívében, amit ezzel az önigazoló viselkedéssel próbál kezelni, eredménytelenül majd, és még azután sem fog bízni benned... Ezt elb.asztad végleg, szenvedhettek egymással mintha jó lenne, de sosem lesz már jobb.
2012. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most kvittek vagyok. Ha egyátalán szeretitek egymást, akkor felejtsétek el az egészet és indítsatok tiszta lappal.
2012. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a történtek alapján nem volt képes megbocsátani.
2012. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És amúgy meddig menne ez az adok-kapok? Mikor éreznétek úgy, hogy kvittek vagytok? Ha majd ő is lefekszik mással? Vagy akkor meg majd te kezdesz el levelezgetni a háta mögött? És akkor ő is...stb. Ennek így nincs értelme.

Ha megbocsátott, akkor "nem érdemled meg". Ha meg ezentúl belefér az életébe az ilyen kalandozás, nem bocsátott meg. Halott ügy.

2012. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt elcseszted... sajnos ez a lényeg. De a csaj se százas érzelmek terén. Akár az is lehet, hogy sose volt olyan mély az érzelem, hogy mindkettőtök ne kívánt volna mást. Ez persze nem enyhít azon, hogy megcsaltad!! De azon se, hogy a barátnődnek ez a reakciója. Valószínűleg egyébként is keresgélt volna mást és küldözgetne a neten mindenféle képet, ha nem csalod meg akkor is. Mind a kettőtökről kiderült, hogy a nem vagytok a hűség szimbólumai...Szerintem ez már csak rosszabb lesz lehet nem vagytok egymáshoz valók....
2012. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!