Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem is szeretett?

Figyelt kérdés
A város,ahol lakom,nyáron elég forgalmas,és nyár elején megismerkedtem egy nagyon szimpatikus fiúval.2×2 hetet nyaralt itt,az első turnusban nem is volt semmi,csak beszélgettünk.A másodikban viszont már azt vártam volna,hogy több is kialakulhatna.Rengeteget beszélgettünk,jó volt,hogy nem támadott le rögtön,néha egymáshoz értünk,kérdezte,mikor megyek az ő városába (laknak ott rokonaim),mondta,hogy messze van még az ősz,hiányozni fogok neki.Utolsó nap azt mondta,szívesen maradna még,mert nagyon megtetszettem neki.Most ez egy jó nagy vetítés volt,vagy vegyem úgy,hogy azért nem akart velem többet,mert tudta,hogy úgyis csak nyári kaland lennék,és nem akart megalázni?

2012. aug. 15. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuk,te voltál abban a helyzetben.

Egyébként ha annyira kedvel szerintem felkeresne,minimum telefonon,vagy internet.Ha nem keres kétlem,hogy hiányolna.

22/L

2012. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gondolom szénné unta magát a szülőkkel meg a haverok nélkül, így keresett egy kis csírát, aki csurgó nyállal hallgatja meg nézi őt. most hazament a megszokott kis életébe, és le sem sz_rja a fejedet.
2012. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!