Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van akinek osszejott igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek osszejott igazi kapcsolat vagy kaland ilyen gyk-s uzengetesekbol?

Figyelt kérdés
Csak mert neha mar inkabb egy tarskereson erzem magam :)
2012. máj. 21. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Evvel én is így vagyok hogy azt érzem hogy ez társkereső oldal :DDD
2012. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én is. :/


Nem bírom mikor jön egy csomó üzi, hogy "megismernélek".

22/L

2012. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem az,de mindenki sejtheti sok itt a kiéhezett kutya
2012. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen, mostani barátnőmet itt ismertem meg:)
2012. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én adtam esélyt,de mind olyan randa volt.Most már tudom,hogy ha 1-2üzi után nem ajánlja fel, hogy képcsere vagy nem küld cserébe magáról fotót,csak miután msn-re felakarta magát vetetni,akkor hagyom a csába....
2012. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem itt összejött pár élő randi, de kapcsolat még sajnos nem


a debreceni srác voltam sziasztok!

2012. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:
Sajnos nekem is az a tapasztalatom hogy akik sűrűn járnak ide azok nem túlságosan szépek. De persze ízlések és pofonok, egy időben jópofának tartottam itt ismerkedni, de most már inkább csak röhögni meg segíteni járok ide.
2012. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én összeakadtam múlt hét elején egy tök szép, kedves, korrekt csajjal, de sajnos összeakadt egy régi ismerősével és "jól sikerült a randi". Mindenesetre őszintén elmondta, és sok sikert kívánt a továbbiakban a lányokhoz, szóval tényleg korrekt volt.
2012. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egy fél éves kapcsolat, 2 dugás, temérdek levelezés:) ennyi eddig. Lassan 3 éve vagyok regisztrálva. 24F
2012. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy hármas szex. 22/L
2012. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!