Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már nem barátként tekint rám egy ideje, hanem szeret, de nem szerelmes belém, ezt ő mondta, azonban van barája, akivel már lassan 2 éve együtt vannak. A barátjához egyáltalán nem vonzódik, nem szerelmes már belé. A lány tudja, hogy szeretem őt, viszont a barátjával nem szakít, pedig már egyáltalán nem szereti, sőt, már látni sincs kedve őt. Nem tudja megindokolni, hogy miért nem akar még szakítani. Nem erőltettem a dolgot, mindent ő mondott el nekem ezzel kapcsolatban, mondta nekem, hogy én bennem megvan minden ami a barátjában nincs és képtelen vagyok felfogni, hogy még miért van vele. A barátja nem érdekli, hogy mi van vele, fikázza, s ebből kifolyólag kiszeretett belőle a lány. Szerintetek mitől félhet, mi tarthatja vissza attól, hogy jobbat kapjon nála? Nagyon szenvedek emiatt, mert nagyon szeretem őt, minden bajom van és nem tudom mit tegyek. Hiába kérdezem, nem tud válaszolni.

2012. júl. 9. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég jellemtelennek tűnik a kis barátnőd.
2012. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!