Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem hogy elhajtottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy elhajtottam?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj aki szinte rám akaszkodott. Nagyon gyerekes is volt, meg kicsit idétlen. Nem jött be, már én szégyelltem hogy ezt csinálja velem. Mikor mondtam h gyerekes onnantól kezdve megharagudott, letiltott facen is, mi több jelentett ennyiért, aztán eltelt 8-10 nap és megint ugyanezt csinálta, folyton írogatott, ha nem válaszoltam akkor is írt állandóan, már gáznak éreztem.

Meg mondtam neki hogy én most pihenni akarok amúgy is, és senkit nem akarok. De ezek után sem értett a szép szóból, szóval letiltottam.

Amúgy nem is jött be.... Jól tettem, vagy össze kellett volna jönnöm vele? Mint mondtam nem jön be, nemtom nektek tetszik ha valaki így akaszkodik rátok?

Meg amúgy is lenne egy kedves aranyos csaj akivel összejöhetnék de most még hozzá sincs kedvem, egy időre elment a csajoktól a kedvem pihennem kell.

Ha úgy érzem hogy pihennem kell, attól megéri belevágni valakivel egy kapcsolatba?



2012. máj. 29. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ha csak szexelni akarsz olyannal kell, aki nem szerelmes beléd halálosan, mert nem tudsz utána megszabadulni tőle. Elárulom: Ez volt életed egyik legjobb döntése!
2012. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Lehet tényleg jó döntés volt, amúgy nincs most barátnőm, igényelném a szexet, de vele soha. Csak az agyam zsibbasztotta le állandóan, pedig amúgy 21 éves. Agyilag kb 14 éves szinten volt....

2012. máj. 29. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

"... Jól tettem, vagy össze kellett volna jönnöm vele?"


Csak sajnálatból, hogy megnyugodjon a kis lelke?

Kellett neki ez a pofára esés, hátha tanul belőle és legközelebb nem lasszóval akar majd pasit fogni.

Én nő vagyok, de fordított esetben nekem sem jönnek be az olyan pasik, akik túlságosan nyomulnak.

A másik lánnyal meg várd meg, amíg kiforr, megérik benned. Ha most úgy érzed, hogy nincs szükséged rá, ne erőltesd.

2012. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!