Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresztbe tettem az exemnek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztbe tettem az exemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ex barátomnak amikor kezdett alakulni egy új kapcsolata egy másik lánnyal, akkor direkt lefeküdtem az exemmel, h ezt a csaj megtudja, és szakítson vele. Megbántam már, de mit tegyek?
2012. ápr. 14. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
ásd el magad -.-
2012. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit,akkor köpd szemen magad a tükörbe,azt mondom ha tényleg akarnél tőle valamit akkor megértem..na de így?gusztustalan vagy..
2012. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

te értelmi fogyatékos ringyo.

korod?

merre laksz?

2012. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
remélem legalább jól megba.szta a pi.csádat te kis szemét..menj a kert végébe fogj egy ásót és ásd el magad..pfej vagy.
2012. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fekudj le vele meg1szer....
2012. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
már késő bánat..egy szemét vagy.remélem vissza fogadja a csaj
2012. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Lépj egyet hátra és szó szerint B@ZD ARCON MAGAD!
2012. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de akkor nem feküdtünk le sokszor, csak 4-vagy 5ször. és az senkiben nem merül fel h ehhez 2 ember kell?
2012. ápr. 14. 17:16
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

No, azért itt nem csak a kérdés kiírója a bűnös, a szexhez tudtommal legalább 2 ember kell...

Javaslatom az lenne, hogy gondolkozz el rajta, miért csináltad ezt. Ha csak annyi volt az indokod, mert nem bírod látni, ahogy mással van... Akkor tenned kell ez ellen az őrült birtoklási vágy ellen. Mint láthatod, a társadalmi morál ezt erősen ellenzi, még akkor is, ha ők maguk is lazán megtennék némely esetben.

Ha tényleg nagyon megbántad, talán mondd el az exednek, és esetleg a bizonyos lánynak is. Ha nem is személyesen, de levélben, megmondani neki az indokaidat, esetleg valahogy megpróbálni jóvá tenni, pl azt mondani, leitattad és bedrogoztad az exed, hogy nem is tudott magáról, úgy történt meg az eset. Megpróbálhatod őket összehozni, vagy ilyesmi, ha tényleg bánod.

De szerintem más szerelmi életébe ne nagyon avatkozz bele, hiszen okkal MÁS szerelmi élete- abban neked normális esetben nincs helyed. Próbálj meg összebarátkozni a gondolattal, hogy az exed az exed, és ha nem jöttök össze megint, akkor minden ilyen nemű kapcsolatot érdemes lenne megszakítanod vele.

2012. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért tettél volna keresztbe?Ő is akarta nem?Vagy tán megerőszakoltad? :DDD

Ha simán belement akkor így járt a barátnője és kész.

2012. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!