Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresztbe tettem az exemnek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztbe tettem az exemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ex barátomnak amikor kezdett alakulni egy új kapcsolata egy másik lánnyal, akkor direkt lefeküdtem az exemmel, h ezt a csaj megtudja, és szakítson vele. Megbántam már, de mit tegyek?
2012. ápr. 14. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
De ő kezdeményezett, és mindezt csak féltékenységből. Ez akkor is aljas és undorító dolog, a minimum hogy szélenled magad, és remélem egyszer visszakapod egy fiútól te is ezt.
2012. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
nem kell semmit megbánni :D kettőn állt a vásár, az exed is mondhatta volna, h nem kellene szexelni..
2012. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha nem akart volna megdugni, nem dugott volna meg.

Nem neked kellett volna hűségesnek lenned....

Nem tettél keresztbe neki. Ő bäszott ki saját magával.

2012. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

De ő kezdeményezett, és mindezt csak féltékenységből. Ez akkor is aljas és undorító dolog, a minimum hogy szélenled magad, és remélem egyszer visszakapod egy fiútól te is ezt.



hejj, hejj, mit is kellene visszakapnia? :DDD

2012. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%

Hogyhogy mit csinálj? Elérted amit akartál.

Ha megbántad, a következő nőjénél ne tegyél ilyet.

Nincs igazuk azoknak, akik leringyóznak, az exed is örömmel vett egy ki ingyennumerát, ugye?

2012. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Hagyjd őt békén.
2012. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Te raktad ki a srácot, vagy ő téged? Az új csaj miatt történt a szakítás?

Mert akkor pacsi, jó vagy :DD Ha nem, akkor is.

2012. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
én szakítottam vele... de a csaj még akkor nem olt képben. :S
2012. ápr. 14. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!