Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korban "érett" meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban "érett" meg az ember, hogy törölje magát facebookról, úgy hogy az ne tegyen keresztbe a csajozásnak?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít ez az egész, hogy minden szarság facebookon zajlik, még a párkapcsolatok is. Jobban szeretném élni az életet rendesen. Csak még lehet korai a korosztályom miatt. Hány évesen számít "cikinek" már a facebook?
2011. dec. 17. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Na végre, felébredtél. Töröld magad nyugodtan. Én soha nem is regisztráltam ilyenekre.

(23F)

2011. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
én se regisztráltam, mégis élek
2011. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
öt
2011. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan? A facebook eleve nem erről kéne szóljon, ha ezt gondolod már rég rossz... facebook alapítója Zuckerberg azért hozta létre egyetemista korában a facebookot, hogy segítse ezzel a kapcsolattartást az emberek között, és hogy az információk gyorsabban áramoljanak... Ha ettől elvonatkoztatunk, akkor se arról szól a facebook, hogy : mi jár a fejedben? wcn vagyok... Ezzel azt akarom mondani, hogy tudni kell használni... Nem csak a rosszat látni mindenben. Én se szeretem a facebookot... de én megtaláltam már benne a jót is, nem csak a rosszat.
2011. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

36 éves vagyok, és fent vagyok a facebookon. Kényelmes és praktikus módja a kapcsolattartásnak.


Nem értem, hogy jön ide a csajozás...

2011. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
36 évesen akkor már gyökérnek számítasz, az ilyen felnőttek akik társasági oldalon vannak azok "kapuzárási pánik" "én örök fiatal vagyok" típusú lúzerek. Legalább is a fiatalok szemében.
2011. dec. 17. 12:25
 7/28 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező, elég szomorú, hogy így gondolkozol. Az előző jól mondta, ha intelligensen használod, akkor végtelenül hasznos. Mi pl. jegyzeteket küldünk egymásnak (egyetem) stb.
2011. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, köszönöm a bókot. :-) Szerintem pedig a magadfajta fiataloknak vannak rossz fogalmai a facebookról, hogy mire is való valójában.
2011. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Attól még, mert a tinik rosszul használják, a facebook jó dolog. A párom elmúlt 25, de ő is fent van, mert sok külföldi ismerőse van, velük ott tartja a kapcsolatot, illetve sok dolgot gyárt, amiket ott (is) szokott reklámozni. A magánéletünket/szerelmi életünket ennek ellenére mindketten a valóságban éljük:)
2011. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
facebook jó dolog a reklámozónak, nem a felhasználónak
2011. dec. 17. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!