Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korban "érett" meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban "érett" meg az ember, hogy törölje magát facebookról, úgy hogy az ne tegyen keresztbe a csajozásnak?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít ez az egész, hogy minden szarság facebookon zajlik, még a párkapcsolatok is. Jobban szeretném élni az életet rendesen. Csak még lehet korai a korosztályom miatt. Hány évesen számít "cikinek" már a facebook?
2011. dec. 17. 12:15
1 2 3
 21/28 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Hát ez nyelvtanilag elég jól haza lett vágva...
2011. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Dehogy kell kiírni, hogy kivel... a fészbúk nem kötelez rá. Ja, hogy a csajod kötelez rá? Az már nem a fb hibája...


Ja, és ha a barátnőd mellett más csajokkal is akarsz ismerkedni, az sem a fészbúk hibája...

2011. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező olyan ostoba, hogy a kérdését figyelmen kívül hagyom.


Ellenben az első hozzászólónak feltennék egy kérdést. Ha nem használod, akkor miért fikázod? Én nem használok Suzukit, mert nekem nem jön be semmilyen szinten, de nem fikázok mindenkit, aki azt használja. Mellesleg nekem miért nincsen olyan problémám, hogy azt kell nézegessem, hogy ki ment klotyóra?! Mert intelligens ismerőseim vannak, nem jelölök vissza mindenkit, akit kétszer láttam életemben..mellesleg ha lenne is olyan ismerősöm, akinek az IQ szintje ennyire alacsony, már rég van olyan gomb, amivel ki lehet szűrni, hogy kinek az állapotát posztolja ki a hírekhez...

2011. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Heroint sem használok és azt is fikázom.

Aki meg azt írta, hogy a fészbúk alapján nem deríthető ki semmi, nagyon téved. Megvan a neved, regisztrációs lap alapján a mailcímed, ott meg rengeteg olyan dolog van, ami nem tartozik másra. Onnan meg már más regisztrációs lapodhoz is hozzáférnek.. és így továb, és így tovább. A végén a netszolgáltatódnál kötnek ki. Ott meg megvan a sok minden. Ha valaha is vásároltál vagy fizetős online játékot játszottál a neten megvan a számlaszámod is. Utána meg csinálnak egy szép kis priuszt neked, esetleg körözést. Ez nem paranoia. Tudom, hogy kevés ember képes erre, de lehetséges. Csak a román gyereket vedd alapul, aki feltörte a NASA szervert. mondjuk ostoba volt, mert saját netkapcsolatát használta. Ha megcsinálom veled a fent leírtakat úgy, hogy egy egyetem szabad wifi hálózatát használom a büdös életbe nem fognak elkapni. Max nem megyek fel többet arra a hálózatra vagy veszek másik gépet. Tudom, hogy lehetséges, mert barátomnak szereztem cs 1.6 steamet, az meg gyerekjáték volt. Illegális? Igen. Minek költsek pénzt, ha egy pár billentyű lenyomásával ingyen megvan. A cybertérben nincsenek szabályok. Minden tűzfal áttörhető.

2011. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez alapján ne lépjünk ki az utcára, mert ellopják a táskánkat, abban pedig benne van minden adat..és ráadásul elüthet a vonat is!
2011. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 zsomkovacs ***** válasza:

1) a címemet, amivel facebookra regisztrálom, nem használom.


2) ennyi erővel simán feltör közvetlenül tetszőleges webszolgáltatót. Csak azért törné fel, mert utánam nyomozott?... Ugyan már...


3) a számlaszámom nincs fent neten. A banki adataimat meg nem küldöm el RSA nélkül. És mielőtt belekötnél, igen, az RSA törhető. Mindössze pár ezer jegyű számokat kell prímtényezőkre bontani. Csupán évszázadok kérdése, és megtudják az azonosítómat, jaj nekem.


4) aki kényelmesen feltöri az e-mail fiókomat, a facebook profilomat, a szolgáltatómat meg mindent, annak egész egyszerűen van sokkal jobb pénzszerzési módja is, mint hogy napokig nyomozgat utánam.


5) nem fogják elkezdeni feltörögetni a jelszavam. A leggyengébb is 13 karakteres véletlenszerű jelsor, kis és nagybetűk, számok, írásjelek. Inkább keresnek valakit, akinek "123456", vagy "password" a jelszava. Egy biztonságtechnikai cég felmérése alapján ugyanis ezek a leggyakrabban használt jelszavak.


6) de lehetőleg be se kapcsold a gépedet. Mi van, ha már rég egy botnet része vagy?... Van tűzfalad, vírusirtód? Te magad mondtad, hogy törhető...

2011. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem pénzszerzés céljából írtam azt. Nekem nem a pénze kell, hanem a cyber személyazonossága. Vissza lehet nyomozni, hogy valaki betört-e a rendszerbe, de egy jó "hacker" eltakarít maga után. Minden kód feltörhető, az időt viszont kicsit elnézted. Egy C64-essel (idősebbek tudják mi az) is fel lehet törni akármilyen kódot. Azzal valóban nagyon hosszú idő lenne. Egy mai high-tech géppel nem kell nagyon sok idő, a CPU sebességétől függ az időtartam. Se tűzfalat se vírusirtót nem használok. Egyész egyszeű oka van annak, hogy nem használok vírusirtót:

LINUX-ozok (de Windows-nál se használtam, más módszerrel védekeztem). Na de nem ez volt a kérdés, ne offoljunk tovább.

2011. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 zsomkovacs ***** válasza:

A mai high-tech gépekkel? Egy prímteszt is nagyon sok idő (több hét) pár ezer jegyes nagyságrendben. És szuperszámítógéppel, amit átlagember nem lát. A prímfelbontás ennél lényegesen (több nagyságrenddel) több időt vesz igénybe. És nagyon úgy tűnik, hogy nem is lehet gyorsítani. Mi ennek a következménye? Egyre nehezebb lesz feltörni az RSA-t. Ugyanis gyorsabban találsz egy x jegyű prímet, mint hogy egy 2x jegyű számnak megmondd a 2 db x jegyű osztóját.

De tényleg ne offoljunk, én is befejeztem.

2011. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!