Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korban "érett" meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban "érett" meg az ember, hogy törölje magát facebookról, úgy hogy az ne tegyen keresztbe a csajozásnak?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít ez az egész, hogy minden szarság facebookon zajlik, még a párkapcsolatok is. Jobban szeretném élni az életet rendesen. Csak még lehet korai a korosztályom miatt. Hány évesen számít "cikinek" már a facebook?
2011. dec. 17. 12:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok a néhány előttem íróhoz. Hány éves korban "érett" meg az ember annyira, hogy rájöjjön, hogy miről is szól pontosan egy alkalmazás, és ne a sok hülye tinigyerek baromságait vegye mérvadónak? Jó lenne már felismerni, hogy nem az eszköz a hibás, hanem aki rosszul használja. Aki a facebook szóra egyből fröcsögni kezd, egy fokkal sincs magasabb szinten, mint az, aki úgymond ott éli az életét. Mindketten korlátoltak.


És igen, a facebook egy remek, egyszerű, gyors kapcsolattartási eszköz az emberek közt, az információ bármely formája könnyen tud áramlani, és nem utolsó sorban nagy embertömegek kommunikációját teszi lehetővé. Elég nehéz lenne ~150 ember jegyzeteit telefonon átküldözgetni egymásnak...

2011. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

De mi ez a sz@r már??? A f@szbúk nélkül is lehet jegyzeteket küldeni. Anélkül is lehet kapcsolatot tartani. Egy idióta tinip*csa kitalál valami ostobaságot, aztán meg terjed mint az anthrax. Ezren sírnak, hogy napiszarra kerültek utána. Meg is érdemlik, oda valók. Tudom van pár ember aki normálisan használja, de a többség... valótlan adatokat adnak meg, 15 évesen özvegy, 2 naponta változik a kapcsolata...

Aztán meg sírnak, hogy nem tudnak barátnőt szerezni, még egy lánnyal se tudnak élőben beszélni. Én inkább a valóságban élem az életem, nem egy 4x4-es dobozba zárva. Akinek fontos vagyok az felhív, vagy én őt, de inkább személyesen találkozunk.

(első voltam)

2011. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
eléggé iq light a kedves kérdező:)
2011. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

De ha van egy egyszerű és jó lehetőség a kapcsolattartásra, akkor miért ne használjuk ki? Csak azért mert fészbúk? Csak azért, mert a sok tinipcsa úgy használja ahogy? Pont ezt írtam az előző hszembe, látom nem sikerült felfogni. Lehet sznoboskodni, hogy te "kint" élsz, meg felhívod, akit szeretnél, de majd ha reggel 8tól este 6ig suliban vagy, és az évfolyamodon levő párszáz ember közül nem bratyizol mindenkivel, akkor örülni fogsz egy ilyen felületnek. És nem csak jegyzeteket lehet küldeni, hanem akármilyen infót terjeszteni, szervezni, kérdezni, ami baromira jól jön nekünk.


Fel kéne már nőni, és el kéne felejteni a feltételes reflexeket a facebook szó hallatán. Kicsit gáz két olyan két csoportra osztani az embereket, hogy aki 7/24 fészbúk, meg akinek nincs. Ostoba gondolatmenet, de egyszerűbb, tény. Csak hülyeség. Attól, hogy használom, nem vagyok függő, és jóval több ilyen ember van, mint azt hinnéd, nem kéne az összes felhasználót tinipcsa-szintűvé degradálni.

2011. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak aztán majd akkor se sírjál, ha annyi infót gyűjt rólad valaki, hogy a kipakolt lakásodba érsz haza. Látja, milyen az életviteled, tudja mikor hova mész, hol vagy. Feltöri az adatlapodat (nem olyan bonyolult dolog az), visszaél a személyazonosságoddal, vagy a te oldaladon keresztül intéz illegális dolgot, aztán magyarázhatod, hogy nem te voltál...

A mai világban az információ a legértékesebb dolog, ti meg ingyen adjátok mindenkinek.

2011. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nem kor függvénye, csak tudni kellene használni...ja meg viselkedni, h kompromittáló dolgok ne kerülhessenek fel rólad a "barátaid" révén.


29/F

2011. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, az nem baj, ha facebookoznak, csak ne e köré építsék már az életüket!
2011. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem történik ilyen. Nem tudja, hol lakom, nem tudja, milyen az életvitelem, nem tudja, mikor hol vagyok, nincs az adatlapomon olyan, amivel illegális dolgot lehetne intézni, nem kapcsoltam össze semmilyen hivatalos dologgal (pl, paypal - nincs is paypalom). A barátaimnak is hiába írogat mindenfélét, látszik, hogy az nem én vagyok, elhiszik nekem, hogy nem én voltam, mert ismernek. Szóval nem ér vele semmit. És miért? Mert nem adom meg ezeket az adatokat. Senki nem kötelez rá. Lehet okosan is használni. Még egyszer mondom: ne hidd azt, hogy mindenki tinipcsa-szintű birkafelhasználó.


Meg visszatérve: ha ki is írnám, hol lakok - mi van akkor? Gyanítani lehet, hogy a házakban lakik valaki, most ha összekapcsolja az én nevem azzal a lakással, mit ér vele? Pláne, ha ismeretlen. Csak egy vagyok a sok közül. Attól még fel kell törnie a zárat, itt vannak a szomszédok, és általában mindig van itthon valaki. Egy betörés nem annyiból áll, hogy valaki megtudja a címem. Nagyobb az esélye annak, hogy random kirabolnak, mintsem hogy a nem megadott fészbúk adataimból találjon rám valaki. Sőt, nagyobb veszélyben vagyok, ha elmennék bulizni az éjszakába - amit nem teszek - , mert csak egy mozdulat, hogy valaki leüssön, leszúrjon, kiraboljon. Akár az utcán is. Szóval nem értem, mire ez a paranoia.

2011. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Advocatus Diaboli ***** válasza:
hát kedves első én nem értelek téged igazán, mi a bajod a facebook-al... Az, hogy vannak akik retardáltak, azért nem kell már mindjárt hőbörögni, meg hogy"jegyzetet küldhetsz máshogy is" Minek küldenék máshogy? Csinálni egy facebook csoportot amiben benne van az évfolyam és totál effektíven mindenki megkapja az miért rossz? De mindegy, nem vitatkozok szerintem, hisz úgyse tudlak meggyőzni...
2011. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Én azt lesz@rom hogy a csajok mit ökörködnek, nekem azzal van a bajom, hogy ha van barátnőm, és mondjuk megismerek egy másik lányt aki szintén tetszik, akkor a facebook befigyel, mert ki kell írni a családi állapotodat és azt hogy "kivel". A régi iwiw, myvip ami már semmire se jó ott csak kiírta az ember h kapcsolatban oszt cső, minden csaj magára vette.
2011. dec. 17. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!