Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy elmondtam?

Figyelt kérdés
A férjem külföldön dolgozik és most megkeresett egy exem hogy volna e kedvem vele találkozni. Nem reagáltam az smsre, de elmondtam a férjemnek h mi történt. Ő megköszönte h őszinte vagyok vele, de félek hogy megingott a bizalma.
2012. ápr. 15. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam volna el. Bár azt csak te tudod, hogy milyen köztetek a kapcsolat, mennyire lehet a férjeddel ilyesmiről beszélni, de szerintem kár volt bogarat ültetni a fülébe.
2012. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, így jobban megbízik majd benned, mert tudja, hogy őszinte vagy :)
2012. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalnád a sráccal, nem mondanád el. ergo: tudja, hogy nem akarsz az illetőtől semmit.:)
2012. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azért mondtam el hogy tudja hogy megbízhat bennem. Szerintem rosszabb lett volna ha később tudja meg.
2012. ápr. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!