Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fenyeget? Jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fenyeget? Jól tettem hogy elmondtam?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt a barátommal illetve voltunk.

Ma szakítottam vele, nem volt jó a kapcsolatunk, ő miatta mert nem viselkedett korának megfelelően.

Írja nekem hogy megölöm magam nem bírom ki ecetera ecetera engem ne fenyegessen gondoltam szépen írtam a bátyjának facebookon hogy mit írt és hogy vége stb stb beis másoltam mondta rendben megbeszéli a barátommal.

Atán 5-10percre rá ezt írta

Na köszi hogy elmondtad most apu meg verekszik köszi nem tudtál volna írni pedig én szeretlek csak poénbol mondtam azokat de mindegy köszi mindent

Küldve innen: Facebook mobil


Mi az hogy poén??Számomra nem poén a fenyegetés.


18/L


2011. jan. 12. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem tök haszontalan kérdés. Mármint változtat bármin is a válasz? Nem hiszem. De annyit tudok mondani, h 1 ilyen emberrel jól tetted h szakítottál. 1részt ez nem poén, másrészt szánalmasnak tartom ha vki ilyennel akarja a másikat magához láncolni. Az ember vagy hódítson meg/vissza 1 lányt, vagy hagyja, de utána kúszni, megalázkodni, fenyegetőzni? Baromság! És nem hiszem h 1etlen csajnak is kéne 1 olyan pasi aki ilyenekkel próbálkozik. Férifatlan dolog.

És h jól tetted e h elmondtad? Úgy gondolom igen. Vaszeg őt rendesen kiakasztottad ezzel, de hátha kicsit elgondolkozik rajta és ezután kevesebb baromságot beszél.


"életművész"

2011. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!