Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól tettem hogy elmondtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól tettem hogy elmondtam?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom.Kijelentem hogy csak jóbarátom, egy utcában lakunk.Szóval Ő 13éves lessz 3 hónap mulva és van egy "pasija" aki 25 éves.És a lány elmondta hogy a pasija mostanáben elég erőszakos és folyton a bugyijába nyulkál.Én ezt azonnal elmondtam a szüleinek mert féltem és félek hogy a csávóval valami nem stimmel.Pedofil vagy ilyenek.Szerintetel jól tettem hogy elmondtam?A szülei szerintem bölcsebbek mindkettőnknél, és biztos jól döntenek.Én 18 éves fiú vagyok.Szerintetek ezzel nem rontottam el semmit?
2009. aug. 3. 20:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom hogy a pasija,csak valahogy összeismerkedtek.
2009. aug. 3. 20:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2009. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jól tetted. Ha a lány még nem is érti meg most (ami valószínűtlen hisz ő mondta, hogy erőszakos) akkor később rájön h csak jót akartál
2009. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szülei biztos hálásak lesznek érte, max az a "pasija" nem. Ha meg a kislány (mert tényleg az) is akarta volna akkor lehet az sem fog neki örülni, de majd rájön hogy jót tettél.
2009. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen cselekedtél. Ha most haragudni is fog rád a barátnőd, hidd el, hogy később hálás lesz neked. Remélem az ügyet a szülők elintézik. Hiszen még 13 sincs a lány, még gyerek, és erőszakoskodott vele egy 25 éves férfi. Hidd el, nem rontottál el semmit. Azzal rontottad volna el, ha hallgatsz.
2009. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jól, de számíthatsz rá hogy a csaj ku*va mérges lesz. lehet nem is beszél veled jó ideig, és a "pasija" megver.

majd megjön idővel az esze...mármint a csajnak.

2009. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem tettél rosszat ezzel.Ha a lány most egy kicsit meg is haragszik egy ideig, elég hamar rájön majd,hogy jót tettél vele.Hamarabb ,mint gondolnád.Lehet meg sem haragszik.
2009. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, attól félek hogy a lány nagyon megharagszik, de akkorsem engedtem volna hogy erőszakoskodjanak vele.A csávótól nem félek, nem az a keménylegény, és ha az az ára hogy megver, akkoris bőven megérte.Inkább engem bántson mint a lányt.Talán a szülei elintézik.
2009. aug. 3. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem a lánnyal kellett volna beszéljél. Ha neki nem tetszik akkor szakít s ha neki is bejön ez a nyúlkálás akkor Isten áldja. Egy lány szülei képesek mindent eltúlozni.
2009. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azt gondoltam hogy Ő még túlságosan gyerek ilyen dolgokhoz.És ő használta az "erőszakos" szót.Azért próbáltam így megoldani.De énis tulzásnak tartom hogy egy 25éves férfi egy 13 éves lányt punciját fogdossa.Szerintem ez nem normális.De lehet akkor énis eltúloztam. :(
2009. aug. 3. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!