Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól tettem hogy elmondtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól tettem hogy elmondtam?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom.Kijelentem hogy csak jóbarátom, egy utcában lakunk.Szóval Ő 13éves lessz 3 hónap mulva és van egy "pasija" aki 25 éves.És a lány elmondta hogy a pasija mostanáben elég erőszakos és folyton a bugyijába nyulkál.Én ezt azonnal elmondtam a szüleinek mert féltem és félek hogy a csávóval valami nem stimmel.Pedofil vagy ilyenek.Szerintetel jól tettem hogy elmondtam?A szülei szerintem bölcsebbek mindkettőnknél, és biztos jól döntenek.Én 18 éves fiú vagyok.Szerintetek ezzel nem rontottam el semmit?
2009. aug. 3. 20:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy túloztad.13 éves lánnyal meg annyira komolyan sem tudtál volna beszélni,hogy felfogja milyen helyzetben van.Főleg ha szerelmes is.
2009. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!