Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tettem? Ha nem mondom el neki akkor meg azért haragudott volna meg! %éve ismerjük egymást és nagyon jóba lettünk. De így se jobb hogy elmondtam neki. :S

Figyelt kérdés
5éve szeretem 1éve tudja mit érzek...Viszont egy éve befejeztem a sulit és nincs munkám 2 hete elmondtam neki hogy kimegyek Kanadába azóta tök furcsán viselkedik velem olyan flegmásan...20éves lány vagyok ő 28 éves és barátnője van
2011. ápr. 11. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy lemondott rólad. Érzi, hogy eltűnsz az életéből. Jobb, hogy elmondtad.
2011. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is így érzem hogy jobb hogy tudja..

De akkor miért viselkedik így ráadásul ott a barátnője..

Lehet hogy érez irántam vagy érzett valamit és nem mondta el most meg már úgy érzi hogy késő?

Vagy lehet eltúloztam azzal hogy elmondtam hogy nem akarok visszajönni...?

Normális esettben más pasi minél több időt töltetne a lánnyal aki a "Barátja"

2011. ápr. 11. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket felsoroltál, azok lehetnek az okok. De tőle is megkérdezheted.
2011. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem lehet vele beszélni mert amint már mondta Flegmázik......De tudom hogy ha elmegyek bántani fogja amilyen volt velem...
2011. ápr. 11. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem sokat tehetsz. Semmit.
2011. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem...Köszi a válaszokat!!

Nekem segített de hogy ő hogy lesz túl rajta:S

2011. ápr. 11. 13:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb,hogy elmondtad neki.Hátha idővel abbahagyja a flegma viselkedést.Mondjuk ha tudatosul benne, hogy 1 hét múlva elutazol.Szóval ha elkezd közelegni az idő.
2011. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj...hogy így viselkedik...
2011. ápr. 12. 14:53
 9/9 anonim válasza:
na mi van veled?
2011. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!