Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek? Tettem egy buta megjegyzést, ugye azért nem kiábrándító?

Figyelt kérdés
Összejöttem a kollégámmal, de nem szeretnénk, hogy más rájöjjön a többiek közül. Nagyon nehéz, hogy egész nap kissé "hűvösek" vagyunk egymással. Legalábbis mint nő én nehezen viselem, és egy buta megjegyzést tettem, amire azt mondta, hogy neki nem megy másképp, mert fél, hogy észre veszik. Mondtam, hogy oké megéretettem. Így váltunk el. Hétvégén nem tudunk találkozni, nem tudjuk tisztázni ezt és most teljesen rosszul érzem magam. Ugye azért nem ábrándult ki belőlem, nem akarok nyomulni meg erőszakos lenni.
2012. ápr. 20. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
mi volt a megjegyzés ? am ha 1 megjegyzés miattk iábrándul belőled a "párod" az 2 dolgot jelent. vagy a kapcsolat elején vagytok és a frissen kialakult"kötés" nem elég ahoz hogy a számára olyasn erős sértést kibírjon vagy nem is szeret igazán
2012. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az elején vagyunk. Azt mondta, hogy máshol lenne szívesen, én meg mondtam, hogy nem mindig érzem, hogy velem. Hú, ez így bonyolultabban hangzik, mint ahogy lezajlott az egész. Aztán utána mondta, hogy haragszom- e és mondtam, hogy dehogy nem haragszom, ekkor mondta amit írtam fennt.
2012. ápr. 20. 19:12
 3/3 tetris ***** válasza:
Ki kell ábrándítanom téged. A munkahelyen a kollégák pontosan tudják, hogy ti együtt vagytok. Pláne a nők észrevesznek mindent. A titkolózás felesleges, és fárasztó is. Hívd fel telefonon, és beszéljetek.
2012. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!