Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is így van ezzel? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel? Vagy csak én gondolok ilyen buta dolgokra?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek, több mint egy éve. Közös lakás, kocsi és el is vagyok jegyezve.

Mégis néha úgy belegondolok, hogy mi lenne ha egyszer a párom elém állna és azt mondaná, hogy vége. Ilyenkor depis leszek, rámjön a sírhatnék. Teljesen beleélem magam. És elképzelem, ahogy visszaköltözöm anyámékhoz, és minden nap meló után búfelejtésként megiszok 1-1 üveg valami ütős piát, hátha attól jobb lesz.

Ti is szoktatok ilyenekre gondolni?


2012. márc. 23. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Bennem is ott van a félsz, de én ilyenkor próbálom valamivel lekötni magam hogy elhessegessem a gondolatot.
2012. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Közös lakáshitelnél még aranyosabb a dolog.
2012. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

még ha szét is mentek, talán jobb is lenne...ugyan is itt már súlyos gondok vannak ebben a kapcsolatban, a pároddal ezt nem beszéled meg, ÉS nem veszi észre sem pedig ezt észre lehet venni...a ti kapcsolatotok feleannyira sem tejfel mint gondolnád...neked pont egy kis frissítés kéne!!!


De vigyázz mert ha egy gyerek is összejön akkor még nehezebb lesz!!!

2012. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 2

Az is van.

2012. márc. 23. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj....
2012. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én még sosem akartam anyádékhoz költözni.

De most, hogy mondod....

2012. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nyugi...ezen ne gondolkozz hogy mi lesz és mi nem...ha szereted vagy ha ugy érzed hogy ö igen akkor nincs gáz...

ezen semmi féle képpen ne gondolkoz mert csak magad teszed tönkre és a mának ne a holnapnak...igaz arra is kell gondolni meg tenni valamit de azért ne gondolkozz ezen tulsokat

2012. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 3

Ha együtt vagyunk, akkor minden jó. Nincs összezörrenés, vagy ha mégis, akkor a végén jót nevetünk. Minden jó köztünk, nem csak a sex. Ha ellentétes műszakban vagyunk (ő 3 műszakban nyomja), és ő nincs itthon, akkor jönnek elő az ilyen gondolatok.

Mondtam már neki is, és azt mondta, hogy nem kell ilyentől tartanom, neki nem kell másik nő és nem fog elhagyni.

2012. márc. 24. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!