Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel? Hogyan tudnék hatni erre a buta lányra?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel együtt volt 8 hónapig,teljesen oda volt érte ő is meg a srác is,a srácnak közbe jött ez az és kicsit hanyagolta a barátnőmet.Szakított vele 5 hete,még mindig tudom hogy szereti a srác is és a barátnőm is,jó képű gyerek,külföldön dolgozik,asrác soha nem csalta meg és nagyon oda van érte még mindig és a barátnőm is,csak játsza a sértődöttet és a jég kisasszonyt.A srác hetente felhívja egyszer,semmit olyat nem akar tőle,csak szeretne feléje szép finoman közelíteni egyenlőre,én tartom a sráccal a kapcsolatot mind ezt azért tudom.Küldött neki virágot egy hatalmas csokrot,ami vagy 25 ezer ft-volt,azt hazudta a srácnak hogy van barátja és hogy szálljon le róla,mi közben tudom hogy ő is szereti és oda van érte.Hogyan tudnék hatni erre a buta lányra?Olyan lehetőséget és embert fog elengedni amilyet soha nem kapna az élettől.Van egy pasi akivel együtt volt 8 hónapig,teljesen oda volt érte ő is meg a srác is,a srácnak közbe jött ez az és kicsit hanyagolta a barátnőmet.Szakított vele 5 hete,még mindig tudom hogy szereti a srác is és a barátnőm is,jó képű gyerek,külföldön dolgozik,asrác soha nem csalta meg és nagyon oda van érte még mindig és a barátnőm is,csak játsza a sértődöttet és a jég kisasszonyt.A srác hetente felhívja egyszer,semmit olyat nem akar tőle,csak szeretne feléje szép finoman közelíteni egyenlőre,én tartom a sráccal a kapcsolatot mind ezt azért tudom.Küldött neki virágot egy hatalmas csokrot,ami vagy 25 ezer ft-volt,azt hazudta a srácnak hogy van barátja és hogy szálljon le róla,mi közben tudom hogy ő is szereti és oda van érte.Hogyan tudnék hatni erre a buta lányra?Olyan lehetőséget és embert fog elengedni amilyet soha nem kapna az élettől.
2012. ápr. 6. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:

Ne olvassátok végig,mert kétszer másolta be:D

Csak a feléig olvassátok..

2012. ápr. 6. 20:12
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj az egészben hogy tudom hogy ő is őt akarja,de addig fogja játszani a sértődöttet amíg fel nem adja a srác a küzdelmet,ennyire senkit nem láttam küzdeni egy nőért,nem nyálassan,nem nyomulóssan,de küzd.Ha értem így küzdene valak
2012. ápr. 6. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak a szegény gyereket sajnálom... Én is mit küzdöttem egy lányért, és mi lett belőlem...Arra jó voltam, hogy felállítsam a depiből. Én kerültem a helyére. :(
2012. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem csináld azt amit a filmekben..hozd őket össze

irj egy levelet a fiu nevében hogy meghívja vacsizni meg a lány nevében hogy találkozzanak valami étteremnél ..és akk lessz ami lessz vagy összejönnek vagy nem? az már rajtuk múlik ...de ha nem teljesen hülyék akk összejönnek

2012. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 20:16


Nem tudom jó ötlet lenne e,a srác 25 ezer ft-ért csináltatott neki egy csokór virágot,azt írta neki és azt kamuzta hogy van neki barátja és hogy hagyja békén örökre.Ezek után nem tudom mire lehetne számítani.

2012. ápr. 6. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne foglalkozz velük,majd a csaj eldönti mit akar a sráctól.
2012. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem érted??Éppen ez az hogy szereti,csak játsza a hülye fejét...csak addig fogja ezt csinálni amíg a srác nem keres magának mást,mert az ő türelme is véges,de ő úgy gondolja hogy élete végéig kűzdeni fog érte mint egy hülye gyerek.
2012. ápr. 6. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
próba szerencse..egy vacsiból amugy se lehet baj ha már 25 ezerér virágot küldött neki..amugy milyen csokor volt az .....ezresekből hajtogattak bele rózsákat vagy mi?
2012. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valami 50 szálas frézia meg rózsa keveréke vagy micsoda..hatalmas csokór volt.
2012. ápr. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!