Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sír, és azt mondja szeret! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sír, és azt mondja szeret! De akkor miért csalt meg az egyik barátnőmmel? 25/L

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy a lány erősködött de ilyen nincs. Ha szertem akkor nem csalom meg. Nem?
2012. ápr. 5. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
de
2012. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de fos szöveg... Persze, nyilván megerőszakolták, és szegény szerencsétlen kisfiú semmit nem tudott tenni a csaj ellen.

El ne hidd, csak vissza akarja könyörögni magát, és aztán újra megteszi. Dobd ki, később még hálás leszel magadnak érte.

21L

2012. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megcsalt, máskor is meg fog. Nem volt képes a sarkára állni és azt mondani a másik lány szemébe, hogy "Én a barátnőmet szeretem", és most nyavalyog? Dobd ki, nehogy bedőlj neki!
2012. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Diarmand ***** válasza:
100%
Srácként mondom, hogy dobd ki. Ha megtette, meg fogja máskor is. Nem véletlenül mondom mindig, hogy csak az menjen kapcsolatba, aki el tudja fogadni azt, hogy nincs kiugrás egy-egy éccakára más lányokhoz.
2012. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
a lány erősködött, na persze :D hagyd a francba!!!
2012. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem feküdt le vele, csak csókóloztak és egyszer ott aludt egyszer meg nálam.
2012. ápr. 5. 17:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok és amúgy én azt a barátnőt is pofán vágnám a helyedben...
2012. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Diarmand ***** válasza:
100%

Csillagvirág döntsd már el, hogy félredugott e vagy nem. A végén még az is kiderül, hogy bevarrták őket két külön zsákba, mint kétszáz évvel ezelőtt.


Egyébként az, hogy én ott alszok e egy másik csaj ismerősömnél úgy, hogy van barátnőm az (az én szótáramban) nem csak rám tartozik. Ha tényleg ott aludt, akkor meg kellett volna ezt veled beszélnie, ha meg megbeszélte és te meg megengedted neki, akkor magadra vess.

2012. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szakítottunk már. De annyira hiányzik. Azt mondta, hogy mindent meg tesz, hogy meg bocsájtsak. de nem tudok neki hinni. Mégis oda mennék meg ölelném, meg csókólnám. Pedig nem szabad :(
2012. ápr. 5. 18:00
 10/18 anonim ***** válasza:
de csak ketten voltak? mert ha igen, az gáz.. de ha mondjuk többet, haverokkal, stb.. akkor nem gáz :)
2012. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!