Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sír, és azt mondja szeret! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sír, és azt mondja szeret! De akkor miért csalt meg az egyik barátnőmmel? 25/L

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy a lány erősködött de ilyen nincs. Ha szertem akkor nem csalom meg. Nem?
2012. ápr. 5. 17:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Diarmand-

Nálam a csókólózás is meg csalásnak számít! És nem kérdezte meg, sőt le tagadta. Régen ez a nő az exe volt!

2012. ápr. 5. 18:02
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is srácként mondom (20évesen)

Most mond ki a kapcsolatotokra a halálos ítéletet!!!

(ahogy a mai lányok zömét ismerem (tisztelet a kivételnek, lenyeled a békát és adsz neki most még egy esélyt. Nem kellene...)

2012. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Diarmand ***** válasza:
100%

(most meg kiderül, hogy már nem is vagytok együtt... egyre jobb)


Fölösleges vitába nem szeretnék belemenni, úgyhogy röviden.


Tehát. Csak lesmárolta, amit letagadott, erre szakítottatok és most vissza akarja magát könyörögni.


Lehet, hogy nem jó a sorrend vagy máshol hibádzik a dolog, nem érdekel.


Ne fogadd vissza, már csak azért se, mert az exbarátnőjével történt a dolog, ergo, még most sem közömbös számára a csaj. Kosarat neki.

2012. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:(((((((((((((
2012. ápr. 5. 18:14
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben az alvós sztorit sem hinném el, főleg úgy nem, hogy a csókolózást is egy az egyben letagadta. :/ Főleg úgy, hogy exével "aludt", de persze semmi sem történt, hát nekem ez bűzlik messziről.
2012. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sír5,azt mondja szeret és megcsal.Hogy miért?Mert annyi esze lehet mint egy marék hangyának,ha a szerszámát nem tudja kordában tartani.Meg a lány erősködött?Jó hogy nem megerőszakolták és még te sajnálnád...
2012. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A poén kedvéért egy 25 éves fiú vagyok ,aki szinte bármit megadna egy értelmes lányért,de a lányok az ilyen lúzerek után sírnak.Hát ez van.
2012. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Skydive ***** válasza:

Férfiként írom, hogy felejtsd el szép lassan...

Ha megtette akkor megfogja újra. Tudom, mert én is belecsúsztam egy ilyenbe régen, egy kihűlt kapcsolat végén. Ellenben mikor szerelmes voltam egy Nőbe akivel még nem voltam együtt, akkor szingliként is ki tudtam hagyni egy kósza kalandot...

Én ha szeretek egy Nőt akkor csak Ő létezik számomra. Ennyi.

2012. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!