Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy fiú gyakran tesz megjegyzést a ruhámra?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, nem gorombaságnak szánja, hanem mintha csak szórakozna, de nem értem, mi lehet ezzel a célja... Direkt kritizál, vagy netalántán azt akarja ezzel kifejezni, hogy tetszek neki?

Egyébként haverok vagyunk, habár nem túl régóta ismerjük egymást, de elég jól kijövünk. De ezt a dolgot nála tényleg nem értem!


2012. febr. 29. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Elöfordulhat igen hogy ténleg teccesz neki mikor én fiatal csaj voltam velem is megesett a dolog csak éretlen s nem tud udvarolni s fél a közeledéstöl bizony várni kellett rá 2-3 évet hogy benöljön a feje lágya s rendessen tudjon csajozni ez csak a szleng fiatal még sulis gyermekekre vonatkozik hogy állandoan belekötnek olyanba aki esetleg teccik nekik....nyugattan kérdezz rá hogy mi van tecccek? mikor kiritizál ha elvörösödik akkor tuti csak még nem ért hozzá vagy rosszul kezeli a dolgot....24L
2012. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!