Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy jól tettem? (Szakítás)

Figyelt kérdés

Már végelkeseredésbe írok ki erre az oldalra, mert nem tudom mit tegyek. Barátommal 2 évet voltunk együtt, nagyon szerettem/szeretem de kibírhatatlan dolgai voltak, heti 4x vesztünk össze, és már nem bírtam idegileg. Volt, hogy egyszer megcsalt, még a kapcsolatunk elején, és arra hivatkozott, hogy "nem tudta mit akar". Ez még csak egy hülyeség a sok közül de mind még a mai napig bosszant. Mostanában elhanyagolt, úgy éreztem, hogy teljesen hozzászokott, hogy vele vagyok, és nem "pedálozik" már értem, teljesen elkényelmesedett. Nagyon sok ismerősöm van aki bármit megtenne, hogy vele legyek (Most ezt nem beképzeltségből szeretném írni.) És nagyon zavar, hogy őt meg már ennyire nem érdeklem. Párszor "újra akartuk kezdeni" de már másnap egy nagy veszekedésbe torkollott a dolog...Most szakítottam vele, megmondtam neki, hogy ne keressen. Igazából lehet, hogy csak arra vágyom, hogy történjen valami, például, hogy elvigyen valahova egy hosszú hétvégén, vagy eljegyezzen, mert azért 2 év elég hosszú idő, és biztosak voltunk egymásba, de ő mégsem tett semmit, teljesen unalmassá vált a kapcsolatunk.(Például sehova nem mentünk el) Most otthon szomorkodik, úgy néz ki mint aki megbánta a dolgot (Csak az a baj, hogy minden veszekedésnél ezt gondolom, aztán kiderül, hogy mégsem) Igazából azért is írtam ezt ki ide, mert elég magányos vagyok most, barátaim sem nagyon vannak, mert az összes időmet a párommal töltöttem, időm sem volt barátkozni bárkivel is.

Mit tegyek? Helyesen döntöttem?


2012. máj. 2. 13:22
1 2
 1/15 omba ***** válasza:

helyesen tetted, ennek már lényegében vége volt.

A "valami történjen"-t nem értem, hát egy ilyen unalomba, elkényelmesedésbe ragadt kapcsolat végén, után már miért kérné meg a kezed?

S ha megtenné, te meg igent mondanál?

S mégis minek a reményében?

2012. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy eljegyzés varázsütésre megoldaná a problémát. Ez egy döglött kapcsolat volt. Ha végleges a szakítás, jól döntöttél.
2012. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra vágytam* bocsi, múlt időbe szerettem volna írni!
2012. máj. 2. 13:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Szar a kapcsolat, ki vagy idegileg, nem bírod elviselni a dolgait, megcsalt, de azért arra vágysz, hogy eljegyezzen. Ez csak szerintem lol?:D
2012. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, ezt az eljegyzést, mert igazából nagyon boldog voltam vele (Az életemet is el tudtam volna vele képzelni), addig az iszonyat kicsi ideig amíg éppen nem veszekedtünk, ezért is vannak kétségeim, hogy tényleg jól döntöttem-e.
2012. máj. 2. 13:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Ne legyél zsarolható, kapcsolatfüggő, ne engedj a nyávogásnak. Egy rossz viszonyból ki kell lépni és emelt fővel kell élni de valaki mással.
2012. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél. Már a megcsalás után ott kellett volna hagynod. Persze, ha mazohista vagy és szeretsz szenvedni akkor maradj csak vele, sőt menj is hozzá nyugodtan.

Az, hogyha ellaposodik a kapcsolat és nem mozdultok ki, általában mind a két fél hibája. Persze ha csak ő nem akart kimozdulni akkor az ő hibája, de egyébként te is mondhatod, hogy menjünk ide vagy oda.

Keress valakit, aki tényleg szeret, nem csal meg, és nem hanyagol el... És ne felejtsd el: egy kapcsolatért mindig tenni kell mindkét félnek, bármennyire is szeretitek egymást attól még ellaposodhat.

2012. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ti nem tudjátok így átlátni a helyzetemet, nem vagyok mazohista, csak szerelmes, egyébként meg én hívtam mindig őt, hogy mozduljunk ki itthonról, de ő keresett valami kibúvót, hogy most más dolga van, meg nem ér rá.(Tehát, egyeltalán nem az én hibámból ültünk itthon mindig) És a legnagyobb baj, hogy nehéz lesz elfelejteni őt, és még nehezebb valaki mást találni.
2012. máj. 2. 13:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél. Az hogy abban a kis időben amíg nem veszekedtetek jól érezted magad, semmit nem jelent, mert az nagyon kevés. Főleg egy életed végig tartó kapcsolatban.


Csak egy példa: az asszonyt napi/heti szinten megverő férfi is hulla kedves, aranyos, imádnivaló tud lenni a két pofon adása között. Lehet hogy ő megbánja később azt, hogy megütötte az imádott nőt, de ez nem akadályozza meg abban, hogy a következő percben újra megtegye.

Tényleg erre van szükséged? Hogy a veszekedések között azon kelljen aggódnod, hogy mikor borul a bili valami hülyeség miatt és veszekedtek rajta órákig?


Csak bemeséled magadnak, az a kapcsolat nem volt akkor sem amikor nem veszekedtetek, mert mint mondtad még unalmas is volt, otthon ültetek, ami neked nem tetszett.


Saját szavad ütöd a másikkal, gondolom mert össze vagy zavarodva. Ha majd tisztán látod észreveszed, hogy igazából egy nagy kalap semmi volt a kapcsolatotok.


28/n

2012. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Úristen, egy nagyon hasonlóból jöttem ki én is, és én is bánkódtam, meg vissza akartam csinálni, még most is néha bizonytalan vagyok, hogy szeretném-e őt vissza. De téged olvasva kívülről látva teljesen igazuk van a többieknek. Én sem könnyen nyelem le, a mai napig (3 hónapja vagyunk külön) hiányzik, és szenvedek utána, de nálunk ugyanez volt a helyzet. Ez egy halott kapcsolat volt már. Ahogy az enyém is. Szomorú, de ez van.
2012. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!