Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem tettem semmi rosszat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem tettem semmi rosszat, miért ő haragszik rám?

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban: a barátommal évekig voltunk együtt féltő gondoskodással szeretett,aztán hirtelen bejelentette h nem szeret, bejön neki egy másik lány. Felvitte magához csak úgy, de tudom hogy mi volt a cél. Utána szakítottunk, nem keresett, aztán felhívott pár napra rá, hogy kezdjük újra. Megint nem keresett, most is valami programja van. Felhívtam nem vette fel. Most meg kitalálta h én féltékenykedek és mintha ő haragudna rám. Lehet ezzel akarja megnyugtatni a lelkiismeretét?
2012. febr. 11. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért haragszik, mert a leírtak alapján defektes.
2012. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet... De olyan mintha rám akarná hárítani vagy nem tudom. De én nem csináltam semmi rosszat. Nem féltékenykedtem soha, egészen addig amíg fel nem vitte a csajt. De ki ne lett volna akkor féltékeny?
2012. febr. 11. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy hibázott. Valószínűleg szeret téged és nem akar elveszíteni, de még nem tudja, hogy kapjon vissza. És most próbálja elhitetni veled, hogy te vagy a hibás azt várva, hogy pitizve nyál csorgatva visszamenj hozzá. DE! Te ezt nem fogod megtenni. Ne keresd. Ne hívd. Ne írj neki SMS-t/e-mail-t. Figyeld meg egy két hét múlva talán legyen egy hónap ő fog pitizve vissza jönni és lesni fogja mit kívánsz.
2012. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az örökös játszmázás ...


Abból amit leírtál egyértelmű, hogy egy szar alak, akit nagy ívben el kellene kerülnöd.


A féltő gondoskodáson azt érted, hogy féltékenykedő, az egóját rajtad fényesítő?



Aki egyszer meg csal, attól bármikor kitelik, hogy újból megcsaljon, kihasználjon, ne tiszteljen, csak használjon.


Ha csak egy használati tárgy szeretnél lenni, a te dolgod, én biztos, hogy jól elküldeném a fenébe és az életben nem állnék vele többet szóba, max. annyit mondanék neki, hogy "legyen boldog az élete, de nélkülem".


40/N

2012. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát abszolút megértem az álláspontot. De annyira hiányzik, persze ettől még nem fogok hülyét csinálni magamból, de rettenetesen nehéz. Ja azóta felhívott és mondta hogy najó béküljünk, de a csaj marad. Mondom ok de nem akarok békülni, utána lemondott egy találkozót és azóta semmi.
2012. febr. 16. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, elfelejtettem válaszolni. Féltő gondoskodáson nem azt értettem, hanem tényleg törődött velem, féltett, óvott a széltől is. Az utolsó pillanatig.
2012. febr. 16. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!