Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Semmi rosszat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Semmi rosszat?

Figyelt kérdés
Párommal napok óta nem beszéltünk(csak pár perceket telefonon), vizsgáim vannak, ő dolgozik, nekem is vannak egyéb programjaim. Nem nagyon tudtuk összeegyeztetni, smst váltottunk néhányat. Mivel távkapcsolat, megszoktam valamilyen szinten h hetekig nem látom. De nem is hiányzik. Annyi dolgom van, rengetegszer eszembe jut, de leülni beszélni hosszan(skype), ahhoz nincs is kedvem. Pedig azt gondolom szeretem, de van egy kis bűntudatom, h ilyen jól megvagyok nélküle. Lehetséges ez? A kapcsolatunk kezdetén mindig alig vártam h beszéljünk és mindent elmondhassak neki, most 10 hónapja vagyunk együtt és más dolgok is foglalkoztatnak, egyetem, barátok, sport, család, nem fér bele minden nap h órákig dumáljunk és nincs is rá igényem. Szerintetek ez nem jelenti azt h ne szeretném ugye?
2012. jan. 11. 18:18
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint nem ő nem hiányzik, hanem most az, h beszéljünk.
2012. jan. 11. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem halott a kapcsolat. Ha már arra a kis beszélgetésre sincs igényed, mi lenne, ha egy városban laknátok, netán együtt élnétek? az hogy működhetne?
2012. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom h nemsokára találkozunk.
2012. jan. 11. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem szereted, nekem ez jon le az irasaidbol!
2012. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szereted még csak már nem úgy ahogy kellene:)De ha már kedved sincs nagyon beszélni vele, nem tudom én ha valakit szeretek alig várom, hogy beszéljek vele találkozak vele stb igy ahogy leirtad, úgy tünik mint ha már nem szeretnéd...
2012. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

valamilyen szinten h hetekig nem látom. De nem is hiányzik


ezen jót nevettem.

persze semmi rosszat nem jelent,de ő mégcsak nem is a barátod,nem is a haverod,lesz*rod.

egy kapcsolat nem ilyen.

2012. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!