Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthet valami rosszat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valami rosszat hogy már nem beszélünk annyit mint régen?

Figyelt kérdés
Egy fiuval sokat beszélgettünk, tartottuk a kapcsolatot karacsony előttig amiután megismerkedtünk, majd találkoztunk hiszen nem egy városba élünk, ezért épp vakációzott. Nagyon jól éreztem magam vele, és azt hiszem hogy ő is.Kedves volt velem nagyon ,csókolóztunk, de nem állapodtunk meg semmiben a jövőt illetően. De amióta minden visszatért a normális kerékvágásba , ő is visszament , és én is , azóta már nem beszélünk annyit.Sőt, egyre kevesebbet. Lehetséges hogy már nem kedvel annyira?Ahogyan közelebbről megismert kiábrándult belőlem?
2012. jan. 9. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezel rá? persze nem arra gondolok, hogy számonkérően támadd le, csak normálisan érdeklődj nála.
2012. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
próbáltam érdeklődni finoman, hogy van e valami probléma, vagy esetleg zavarom e, de semmi rosszat nem mondott. Mégis furcsán viselkedik. De az is lehet sok a dolga és nincs ideje csevegni.
2012. jan. 9. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Szokott magától keresni?
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, megesik, már keresett amióta visszament.
2012. jan. 9. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Hm... Több oka is lehet. Pl egy ok lehet az is, hogy fél a távkapcsolattól és ezért kételyei vannak, vagy nem tudom... De puhatolózz szerintem, nem kell nyomulni, csak finoman.
2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is jó ötlet lenne.
2012. jan. 9. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írd, meg mi lett :)
2012. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, meglesz ;)
2012. jan. 9. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lányok sokkal nagyobb jelentősséget tulajdonítunk az ilyen intim együttlétnek, mint a pasik. Hidd el, kavartam már pár pasival, meg van jó néhány barátnőm, akiknek jópár éve figyelem a szerelmi életét. A pasiknál általában egy ilyen neked romantikusnak tűnő randinak messze nincs semmilyen komolyabb jelentőssége érzelmileg. A fél főiskolás életemet azzal töltöttem, hogy vártam, hogy pasik keressenek, aztán meg berúgva éjjel kerestem őket én, mert olyankor úgy éreztem nem bírom tovább. Csomüszor hülyét csináltam magamból én is.

Ha nem kellesz neki, nem kellesz neki. Ha kellenél, keresne gyakrabban.

2012. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!