Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy jól tettem? (Szakítás)

Figyelt kérdés

Már végelkeseredésbe írok ki erre az oldalra, mert nem tudom mit tegyek. Barátommal 2 évet voltunk együtt, nagyon szerettem/szeretem de kibírhatatlan dolgai voltak, heti 4x vesztünk össze, és már nem bírtam idegileg. Volt, hogy egyszer megcsalt, még a kapcsolatunk elején, és arra hivatkozott, hogy "nem tudta mit akar". Ez még csak egy hülyeség a sok közül de mind még a mai napig bosszant. Mostanában elhanyagolt, úgy éreztem, hogy teljesen hozzászokott, hogy vele vagyok, és nem "pedálozik" már értem, teljesen elkényelmesedett. Nagyon sok ismerősöm van aki bármit megtenne, hogy vele legyek (Most ezt nem beképzeltségből szeretném írni.) És nagyon zavar, hogy őt meg már ennyire nem érdeklem. Párszor "újra akartuk kezdeni" de már másnap egy nagy veszekedésbe torkollott a dolog...Most szakítottam vele, megmondtam neki, hogy ne keressen. Igazából lehet, hogy csak arra vágyom, hogy történjen valami, például, hogy elvigyen valahova egy hosszú hétvégén, vagy eljegyezzen, mert azért 2 év elég hosszú idő, és biztosak voltunk egymásba, de ő mégsem tett semmit, teljesen unalmassá vált a kapcsolatunk.(Például sehova nem mentünk el) Most otthon szomorkodik, úgy néz ki mint aki megbánta a dolgot (Csak az a baj, hogy minden veszekedésnél ezt gondolom, aztán kiderül, hogy mégsem) Igazából azért is írtam ezt ki ide, mert elég magányos vagyok most, barátaim sem nagyon vannak, mert az összes időmet a párommal töltöttem, időm sem volt barátkozni bárkivel is.

Mit tegyek? Helyesen döntöttem?


2012. máj. 2. 13:22
1 2
 11/15 omba ***** válasza:

Senki nem hibáztatott téged, látni, hogy szereted, de látni, hogy ő meg nem.

Elvan veled, de hát egyre kevésbé, a heti 4 veszekedés ennek a jele.

Szóval ez az ember felejtős, hidd el.

Ezt meg vigaszul:


[link]

2012. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Találkozni fogsz valaki mással, és azt mondod majd, hogy úristen... én vele voltam???
2012. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ő is szeret, vagy szeretett engem, mert most is próbálkozik, sokszor felhív(de nem veszem fel) eléggé kivan, de nem tudom, mit gondolt, majd mindig eltűröm ezt a sok hülye dolgát?!
2012. máj. 2. 15:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretne, akkor nem fajultak volna idáig a dolgok. De nem szeret, nem tett semmit a kapcsolatotok megmentése érdekében.


Szóval törődj bele, próbálj túllépni.

2012. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 omba ***** válasza:

Egy kapcsolatban helye van a tűrésnek is, de ne abból álljon már....


Én sokszor látom ezt a "befutottunk a célba" mentalitást, szóval, mintha előtt csak színészkedne, amikor meg már véglegesnek érzi a dolgot, lassan visszatér az alaptermészetéhez, mondjuk nálatok, hogy elkényelmesedik, ellustul, veszekszik, ha ebből ki akarod húzni.

Ha nagyon akarod talán még egy évre (?) fel tudná magát turbózni, de ez neki nem létmódja.

2012. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!