Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után, jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után, jól tettem, hogy elküldtem "melegebb éghajlatra"?

Figyelt kérdés

Tegnap ácsorogtunk a barátnőmmel, odajött hozzánk egy csapat fiú, és elkezdték magyarázni (miközben az egyik srácra mutattak), hogy melyikőnknek tetszik, csaj kéne neki stb. A barátnőmnek tetszett, (már előtte is), de akkor még csak látásból ismertük. Elkezdtek beszélgetni, bejelölték egymást facebook-on meg minden..rá 2 órára látom, hogy kapcsolatban vannak. Ez az egész alig 2 óra alatt játszódott le!!!!!! Rám írt az a bizonyos fiú "xy", hogy szia, visszaköszöntem neki, és megkérdeztem, hogy ilyen gyorsan össze is jöttek, hiszen alig ismerik egymást... :'oo Erre azt válaszolta, hogy de neki igazából nem szimpatikus a barátnőm. Inkább én tetszek neki. Mondtam neki, hogy jókor döntöd ezt is el.. és hogy tőlem ugyan ne várja, hogy 2 óra után a nyakába ugrok.. főleg ezek után. Erre kirakta kapcsiból a barátnőm. És elkezdett nyomulni. Azzal ráztam le, hogy szerintem ez nem fog működni, mert nekem úgy jött le, hogy te úgy cseréled a csajokat, mint más az alsógatyáját..

Erre benyomott egy olyan szöveget, hogy jólvan akkor öngyilkos lesz, meg minek él.. még sose volt barátnője stb...

Szerintetek helyesen tettem, hogy leráztam..??


16/L vagyok. A srác 14, a barátnőm pedig szintén 14. :)


2011. nov. 12. 09:34
 1/5 napietus ***** válasza:
100%
abszolút helyesen tetted :D nemhogy inkább fociznának, ilyen hülyeséggel játszanak. arra meg fogadni mernék, hogy az összes haverja látta már azokat a beszélgetéseket, amiket a barátnőddel folytatott. jól tetted, hogy nem mentél bele ebbe az utcába.
2011. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól tetted. Nem akart mást, csak szórakozni, meg max. felvágni a haverok eőtt, hogy igen kapcsolatban vagyok. Szánalmas volt a fiú részéről..

Na a másik meg, hogy ha tudom, hogy a barátnőmnek tetszik egy srác, nem fogok vele ismerkedni 'úgy'. Főleg nem pár perccel azután, hogy a srác inkább úgy döntött lecseréli a barátnőmet és engem akr felszedni.

16/L

2011. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én általános iskolámban is viccelődtek így a fiúk.
2011. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó.. mit ne mondjak elég hülye "viccelődés".. mert a másikat nagyon is megtudják vele bántani.. :S nah mind1. Köszi :)
2011. nov. 13. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Igazad van Kérdező. Értem én, hogy viccelődnek, én is szoktam meg szint minden ember, de nem mindegy, hogyan viccelődnek. Az ilyennek meg tudják bántani a másikat..

2011. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!