Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem? Szakítás. Kifejtős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Szakítás. Kifejtős válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal, akivel 3 éve voltam együtt. Sok hiba volt a kapcsolatban, nem figyelt rám oda. de kedves volt, elfogadott a hibáimmal együtt. Néhány hónapja azonban "kihűltünk". Heti egyszer feküdtünk le egymással/nekem egyetem, neki munkahelyi problémákkal küzdöttünk/ és úgy voltunk együtt mint két öreg ember. Nemrég ment el és nagyon dühös volt rám, mert azt hiszi mással akarok lenni. Nagyon kiborultam és már nem vagyok olyan biztos abban, jól tettem-e, hogy szakítottam.
2010. ápr. 25. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani hogy ez a generációnk hibája:

ha vmi elromlik kidobjuk és veszünk újat... Ahelyett, hogy megpróbálnánk megjavítani! ezért a sok válás, szakítás, mert senkinek nincs energiája helyrehozni, megbeszélni a gondokat a kezdettől fogva...

2010. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy először beszélned kellett volna vele. Sajnos semmi se tökéletes, tehát egy kapcsolat sem lehet az. Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban, akkor a legjobb kilépni, mert az emberek nem változnak, hiába mondanak akármit is.
2010. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg sztem is a dolgokat. Az hogy nem változnak az emberek ez félig meddig igaz, de az is, hogy ti 3 évig együtt voltatok, ami nem véletlen.

3 évig együtt voltatok, tehát tutira megszoktad a jelenlétét, így marha nehéz lesz lezárnod a dolgokat, főleg úgy, hogy lényegében a srác nem "hibázott."

Sok sikert!

2010. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettünk, de szóban mindig tökéletes volt amit mondott, de tettekben sosem fejeződött ki. Nem vagyok anyagias/sokkal jobb anyagi körülményeim vannak, mint neki/, de a 3 év 3 karácsonyt, 3 szülinapot plusz a kis ünnepeket jelenti, és egy doboz gyufát nem kaptam tőle. Néha 1-1 virág. Jól esett volna, ha odafigyel rám.
2010. ápr. 26. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy szakítottál, csak most pánik jött rád a változástól. Ne félj, idővel rájössz hogy jól döntöttél. Majd találsz olyat akivel igazán összeilletek. De most maradj egyedül, mert egy ilyen szakítást fel kell dolgozni, és nem egy másik pasival hanem magaddal.
2010. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kommentelőnek, valóban ilyesmi történt. Megijedtem, hogy mi lesz velem egyedül, de most olyan mintha egy kő esett volna le a szívemről.
2010. ápr. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!