Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem? (távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? (távkapcsolat szakítás)

Figyelt kérdés

van egy srác csak így msn-en keresztül ismerem és SZERETEM ő az elejétől fogva mondta h működne ez a távkapcsolat de én ebbe nem hiszek aztán megszerettem őt és bíztam benne!

úgy volt hogy 2 hét múlva lejön hozzám és tudunk találkozni de nekem ez nem megy mm a távkapcsolat mert nem bírom ki h akit szeretek az nincs velem:S

kb 1 hete "járunk és minden este azon gondolkozok h h fogom ezt bírni:S és mindig sírás lett a vége:S

tegnap is pont ezen gondolkoztam és rájöttem h ha magamat se tudom becsapni és elhitetni magammal h kibirom akkor ez nem fog menni:S

tegnap msn-en (csak ott beszélünk)

leírtam neki h nekem ez így nem megy mert túlságosan szeretem ahhoz h kibírjam a távolságot:S

ennyire szemétnek nem éreztem magam főleg h még alig ismerjük egymást de ő már nagyon szeretett és én is őt:S

de em tudtam tovább húzni mert ha találkozunk utána csak még jobban hiányozna:S

sajnálom de én erre még nem vagyok kész:S

jól tettem h "szakítottam" vagy meg kellet volna várni az első talit?

annyira bunkónak érzem magam és ennyire még sose utáltam magam:S


ő :fiú 17 én 15 lány


2009. jún. 24. 09:19
 1/8 anonim válasza:
hát ezt sajnos te érzed:( szomorú történet.. egyébként elmesélem neked az én történetem, ugyan így msn-eztem a barátommal több mint 200kmre lakik... mi is ugyan így mint ti minden este akár reggelig beszélgettünk... aztán 8hónapig huzodott az első találkozás... én is így voltam vele h mi lesz ha... és mi lesz ha nem bírom ki nélküle.. stb.. találkoztunk és azóta nagyon jól megvagyunk, hétvégente mindig jön mert ő sajnos hétközbe dolgozik, minden este az órákat számoljuk vissza a találkozásig... igen nagyon nehéz hidd el... de megérte érzem h megérte:) mert egy csodálatos embert találtam és egyszerűen tökéletes :) gondold át szerintem ezt a dolgot még.. nem tudhatod mit hagysz ki lehet életed szerelmét:) én azt találtam meg;) és ezen nem változtat pár km-er:) ha szereted kibírod:) első találkozást mindenképpen megkéne ejtenetek:) szerintem ezt gondold át nagyon.. de ez csak egy jó tanács:) 17/L
2009. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

és tök jó h nektek ennyire bejött:D

nem tudom mert igazából annyira azt érzem folyton h nekem ez nem fog menni és ez az érzés erősebb bennem mint bármi más:S

2009. jún. 24. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor elmeselem az en tortenetemet :)


3 evvel ezelott meg osztalykirandulason meg ismertem egy csajt, elvoltunk menve bulizni s ott ismerkedtunk meg (3dik eves egyetemista voltam) beszelgettunk telefonszam csere oszejottunk egy ejszakara. Azutan kezdtunk jobban beszelgetni minden felen 500 kilometer van kozottunk s nagyon jol mukodik csak egy a gond velunk egyikunk sem akar koltozni a masikhoz. Szerelem talalkozas minden megvan csak egyik sem akar koltozni, eldontottuk h talalkozunk es majd eljegyzes utan osszekoltozunk (en fiu letemre kell koltozzek hozza mert ott jobb a megelhetoseg) s addig csak talalkozunk meg mindig mukodik 3 ev utan pedig csak egy ejszakai kaland lett volna


kitartas kell a tavkapcsolathoz

2009. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lol. Járás találka né'kül? Milyen már az?

Mi is neten zúgtunk egymásba barátommal de találkoztunk és ott az elsó csók után neveztük magunkat 1 párnak.

Egyébként jól tetted, így nem kapcsolat egy kapcsolat.

2009. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, és légyszi emiatt ne szólj le. :) Rosszul tetted, nagyon rosszul. Ha valakit igazán szeretsz, akkor mindent el lehet viselni, hidd el tapasztalatból beszélek. Gondolj bele, hogy vannak párok, akiket az Atlanti Óceán választ el... Nekik milyen lehet? Az internet, msn, webkam világában már kicsit egyszerűbb ezt elviselni. :) Igen, sírsz miatta, szenvedsz, de szívesebben választanál valaki helyi jöttmentet, akiért nem is tudnál könnyeket ejteni? :) Gondolj bele.
2009. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát utólag: jól tettem:)

megismertem egy srácot a barátomat akit nagyon szeretek!!

és igen megérte_!!

2009. okt. 26. 10:38
 7/8 A kérdező kommentje:
"helyi jött ment de jobban hiányzik mintha a világ végén lakna :)
2009. okt. 26. 10:39
 8/8 anonim válasza:
A tavkapcdolat hulyeseg! Jol dontottel.
2018. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!