Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, távkapcsolat (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, távkapcsolat (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőmmel távkapcsolatban voltunk, sokszor veszekedtünk mert mind a ketten nehezen bírtuk, de nagyon szerettük egymást(még mindig). Ő nemrég szakított velem, mert kezdődik az iskola és nem tudna koncentrálni rá, és eléggé nehezen is viseli a távkapcsolatot (+ eléggé befolyásolható és a szülei ezt nagyon ki is használják). Már beszélni se akar velem telefonon se.

A kérdésem az lenne hogy szerintetek mit csináljak? Nagyon megvisel a szakítás, másfél évig voltunk együtt, nagyon szeretem még mindig, és tudom hogy ő is engem. Ahogy ismerem őt nem bírná sokáig nélkülem. Várjak hátha meggondolja magát? Félek hogy a szülei lebeszélnék róla.

(Fiú vagyok)


2011. szept. 1. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A csaj nem komplett hogy a suli miatt szakított veled, mert egyáltalán miért jött össze veled??? Hagyd a francba jobbat érdemelsz...
2011. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak az miatt, leginkább a szülei beszélték rá
2011. szept. 1. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy elég nehéz szituáció. Amíg a csaj nem tud megállni a saját lábán, addig a szülei befolyásolni fogják. A távkapcsolat tök szopóka. Értem én hogy szereted, de így nem tudok együtt lenni és szeretni egymást. Ennek így nincs értelme. Hagyd a f@szba. Lépj tovább. Lesz még csajod, ne félj.
2011. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fogd meg magad péntek d.u és menj fel hozzá az első járművel

és mond megkeni h mit akarsz

2011. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!