Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha a párotoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotoknál alszotok, mit visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Most fogok először nála aludni. Ilyenek jutottak eddig eszembe: fogkefe, fésű, papucs, pizsama (v. vmi alvós ruha) Törölközőt gondolom azért adnak, azt nem akartam vinni. Tusfürdőt talán használhatok egy picit abból, amit ők használnak. De persze lehet, h. rosszul gondolkozom. Ti mit szoktatok vinni?

2012. máj. 18. 07:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Anno én ezeket vittem (2-3 éjszakára mentem általában):

-váltás fehérnemű és felső (nadrágot úgysem veszek minden nap újat)

- kényelmes gönc, amit nála felvehettem

- alvós ruha

- papucs

- arckrém, testápoló, az arcmosó szappanom, dezodor, borotva, fogkefe, manikűr készlet, fésű, hajgumi

Törölközőt, fogkrémet és tusfürdőt adott ő, feleslegesen cipeltem volna az enyémet. Még talán a kedvenc plüssömet bedobtam néha a táskába, de csak mert nem mertem a szobatársaimra bízni :D

2012. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Csak pont ezt mondom, hogy nem őket kéne kérdezni, hanem akinél aludni fogsz, mert mindenkinek a lakása egészen más felszereltségű. Lehet van nekik otthon 800 törülköző, akkor minek vinnél. Lehet van 9999 papucsa és 600 pizsamája.

Nem mást kéne kérdezni, hanem az illetékest.

2012. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

21.-nek köszönöm a normális, értelmes, hasznos választ

Manikűr készletet, borotvát én nem viszek, 1 napot testápoló és arckrém nélkül is kibírok.

Igen, tény, h. a páromat (is) kellene erről kérdeznem, h. van-e elég törölköző és papucs. De mondjuk hátha nekem nem jut eszembe vmi, pl. dezodor, és nektek eszetekbe jut, és megírjátok nekem. Ezért tettem fel itt a kérdést.

2012. máj. 18. 12:02
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát én másnapra szoktam egy másik felsőt vinni. Ezenkívül smink cucc, fésű, dezodor, testápoló. Kb ennyi.
2012. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából leírtál mindent, de én első alkalommal mindenképpen vinnék törölközőt és tusfürdőt is! Ha olyanok, akkor úgyis fel fogják majd ajánlani, ha meg nem, akkor legalább lesz nálad saját.

Ja, engem pl. nagyon zavart, hogy tesóm barátnője mindig az én 2000 Ft-os tusfürdőmet használta, úgyhogy meg is kértem, hogy hozzon magának...

2012. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!