Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotoknál vagytok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknál vagytok és pont akkor kell "nagy Wc"-znetek akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Bejelentitek, hogy mentek wc-re, vagy kitaláltok valamit és leléptek? Itt most azokra gondolok akik még nem túl rég vannak együtt a párjukkal.
2012. jan. 11. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
elmegyek szrni
2012. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

???

Elmegyek a vécére, aztán elvégzem a dolgom. Bizonyára ő is szokott ilyet tenni, ezért megérti.

2012. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
visa tartom
2012. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azaz Vissza tartom vagy elmegyek wcre
2012. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

elmegyek wc-re


emberek vagyunk és a fiúk is tudják ,hogy nem csinálunk rózsaillatút. :D

2012. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az én barátnőmé speciel rózsaillatú
2012. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Ömmmm ez lehet hogy egy abszurd felvetés de akkor felkelek és elindulok határozott mozdulatokkal léptekkel a wc felé és ugyan csak határozott mozdulattal lenyomom a wc ajtaján a kilincset ez kíván némi kézkordinációs rutint de az ember belejön idő után és bármily furcsa már a wc is vagyok minden előjel és figyelmeztetés nélkül mert hát ugye minek kéne figyelmeztetnem másokat arra hogy ÉN mikor megyek wc-re
2012. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát pedig én azt hittem...

Most egy világ omlott össze bennem. Úgy érzem magam, mint mikor megtudtam, hogy a mikulás is átb@szás...



:D

2012. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ötösnek ment...
2012. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt gondom ezzel a kapcsolat elején sem de a barátnőm még most se nagyon tud kaksizni amikor nem "otthon" van, igaz ez azt hiszem, hogy pszihés dolog lehet :D
2012. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!