Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotoknál vagytok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknál vagytok és pont akkor kell "nagy Wc"-znetek akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Bejelentitek, hogy mentek wc-re, vagy kitaláltok valamit és leléptek? Itt most azokra gondolok akik még nem túl rég vannak együtt a párjukkal.
2012. jan. 11. 19:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Arra a helyzetre gondoltam, hogy amikor még nem vagytok együtt túl rég és nem voltál nála túl sokat de pont rád jön a dolog... én szégyenlős lennék azt mondani hogy bocsi megyek sz*rni, 5 per és jövök... egy idő után már alap, hogy bátrabbak vagyunk
2012. jan. 11. 19:12
 12/17 anonim ***** válasza:
Első alkalommal, mikor ott vagyok, már akkor se csinálnék gondot. Megkérdezném merre található a WC, aztán...
2012. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

akkor vágj a hónod alá egy újságot, és úgy mondd, hogy megyek szarni. mi férfiak is úgy csináljuk.

válasz Dawnak: bizony, rózsaillatú. ánuszrózsa illatú:P

2012. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megkérem szépen hogy használhatnám-e a WC-t.

Nincs ebben semmi gáz vagy égő dolog.

Ez tök természetes még bármelyik csaj megérti.

2012. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem kell azt bejelenteni, hogy miért mész WC-re. Elmész, elvégzed, amit kell, fújsz budi illatosítót, ha van és kész. :) Nem fog hallgatózni vagy utána direkt szaglászni. :)


23/l

2012. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

elmegyek vécére. iiigen, megtörtént, hogy épp akkor és ott kellett, hát megkérdeztem, hol a vécé és kimentem.

nyugi, párom tojt rá magasról, hogy szartam a vécéjébe. ha nem trónolsz fél óráig, semmi probléma, a kutya se kíváncsi arra, mit alkottál, sárgát vagy barnát.

2012. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én speciel pofátlanul rákérdezek amikor mondja hogy wc-re menne. De csak tréfának, hogy oldjam a feszültséget. A lányok is ugyanolyan büdöset kakilnak mint minden ember, mit kell ezen szégyellni?
2012. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!