Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha a párotoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotoknál alszotok, mit visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Most fogok először nála aludni. Ilyenek jutottak eddig eszembe: fogkefe, fésű, papucs, pizsama (v. vmi alvós ruha) Törölközőt gondolom azért adnak, azt nem akartam vinni. Tusfürdőt talán használhatok egy picit abból, amit ők használnak. De persze lehet, h. rosszul gondolkozom. Ti mit szoktatok vinni?

2012. máj. 18. 07:55
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
dezodor, másnapi ruha - még ezek jutottak eszembe
2012. máj. 18. 07:57
 2/25 guido ***** válasza:
szépítkezési dolgaidat, váltóruhát, fogalmazásgátlótabidat vagy óvszert xD
2012. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 -=Koldus=- ***** válasza:
82%
És miért nem tudsz vinni törülközőt és tusfürdőt? Ha ez egy komoly kapcsolat, úgysem csak egyszer fogsz nála aludni. Mindenből vigyél hozzá amit otthon is használsz. Tehát legyen nála alvós ruhád, törülköződ, tusfürdőd, fogkeféd, dezodorod stb stb...
2012. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Szikragyújtót, huzalfűrészt, elemlámpát, 10m kötelet, ilyesmiket... :)


(tusfürdőt vigyél, azt sztem illik, de papucsot nem vinnék)

2012. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Azért még nem akarok hozzá költözni. 1 alkalom után még nem akarok ott hagyni nála mindenféle cuccot, mármint h. legyen ott dezodorom, tusfürdő, ilyesmik. Ahhoz még azért elég friss a kapcsolat, mondjuk komolyan gondoljuk mindketten, de összeköltözést még nem tervezünk.

Papucsot azért akarok vinni, mert fürdés után nem szeretek anélkül mászkálni, főleg úgy, h. a szobája és a fürdő két külön emeleten van.

2012. máj. 18. 08:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgokat vigyél amit amúgy is használsz otthon is. Én a helyedben vinnék tusfürdőt is, mert pl engem nagyon zavar, h mikor öcsém barátnője itt van mindenből az enyémet használja és ezrét nekem kell 2 hetente mindenből 5000 ft-ért vásárolnom...egyszerűen nem illik...én mindig vittem mindenhova saját cuccot...
2012. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Oké, akkor tusfürdőt is viszek.
2012. máj. 18. 09:04
 8/25 Baby Firefly ***** válasza:
62%
ne vigyél sok cuccot,egy kisseb táska jó lesz azt kész, majd idővel vihetsz több cuccot, de ne az első alkalommal akarj nagyot csomagolni...ne vigyél papucsot, pizsamát, törülközőt, tusfürdőt... csak olyat vigyél ami igazán szükséges! mégis meddig akarsz ott dekkolni nála ?csak ottalszol az nem nagy ügy
2012. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Bugyi nem kell úgyis csak levenné...
2012. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8. válaszolónak: Persze, csak egy kisebb táskát viszek. 1 éjszakára akarok csomagolni, nem egy életre. Egyik nap délutántól másik nap délutánig/estig leszek ott. Szóval közben fürdenem is kell. Papucsot mondom, azért szeretnék vinni, mert a zuhanyzóból kilépve vmit fel kellene vennem, meg vmiben el kellene jutnom a szobáig. Törölközőt nem akarok vinni, tusfürdőt itt vki írta, h. vigyek, vki írta, h. ne, ezt még eldöntöm.
2012. máj. 18. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!